PRIME SHOW MMA

Jóźwiak wrócił do klatki i wygrał drugą walkę! Całkowita dominacja w starciu z Redem!

W co-main evencie Prime MMA 5 drugi pojedynek tego wieczoru stoczył Paweł Jóźwiak. „Prezes FEN” po wygranej z Jackiem Murańskim i kilkunastominutowym odpoczynku zmierzył się z „Redem”.

Jóźwiak bardzo intensywnie prowadzi swoją karierę freak fighterską. Paweł zadebiutował w ubiegłym roku błyskawicznie nokautując Marcina Najmana. W lutym zaliczył jedno z dwóch starć z Michałem „Boxdelem” Baronem”, a po kilku tygodniach zgodził się na rewanż z „El Testosteronem”. Tym razem jednak powinęła mu się noga i przegrał decyzją sędziowską.

Paweł Jóźwiak na Prime MMA 5 pokonał Jacka Murańskiego, dzięki czemu był w stanie wyjść do drugiego pojedynku. „Prezes FEN” w kolejnym starciu zmierzył się z zawodnikiem, któremu nie spodobało się potraktowanie przez Jóźwiaka.

Ernest Ivanda, czyli popularny „Red”, był pierwotnym oponentem Pawła, który jednak preferował starcie ze starym „Muranem”. Raper bardzo chciał pojawić się w klatce po tym, jak nie udało mu się to przy okazji Prime MMA 2 -wówczas wykluczyły go poważne problemy zdrowotne. Jóźwiak pewny swoich umiejętności przyjął wyzwanie.

-> Obstaw Prime MMA 5 LIVE!

Sprawdź!  Don Kasjo krytycznie o dopingu! "Kiedyś zobaczyłem w szatni jak przed walką chłop zapomniał strzykawki i..."

Jóźwiak vs „Red” – RELACJA

RUNDA 1

Jóźwiak od razu zaczął lewymi prostymi, Red szukał klinczu. Ivanda trzyma gardę bardzo nisko, kolejne ciosy dochodzą jego głowę. Prawy powala Reda na matę! Mocne ciosy z góry i Prezes FEN odnosi drugie zwycięstwo jednego wieczoru!

Oficjalny wynik: Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.