The War

Denis Załęcki o walce z Normanem Parke: „Gość chce się bić z Don Kasjo a teraz z Popkiem. Ja myślę, że stoję pośrodku między Normanem a Popkiem”

Denis Załęcki przyznał, że będzie dążył do pojedynku z Normanem Parke. Zawodnik jest gotowy zarówno na pojedynek w małych rękawicach, jak i na gołe pięści.

Bad Boy do klatki powróci na EFM Show 2. Fighter stoczy pojedynek w nowej formule cage box. Załęcki już kilkukrotnie wspominał, że chce zmierzyć się ze Storminem, który również zawalczy na gali w Bułgarii.

Zawodnik takiej klasy jak Norman Parke chce walki z Don Kasjo. Jak takim tchórzem można być. Jak masz chłopie jaja, to zapraszam do klatki THE War – walki na gołe pięści ze mną na solówkę, możemy wyjść na twoich zasadach – powiedział przed galą FAME MMA 10 Denis Załęcki.

Norman Parke odpowiedział i zaproponował włodarzowi The War inne starcie – Sterydy to cholerny narkotyk. Mam dla niego kumpla z mojego teamu, nie ma problemu…

Bad Boy w rozmowie z MMA – Bądź na bieżąco przyznał, że bardzo chce zawalczyć z Normanem Parke i będzie dążył do takiego starcia. Załęcki może bić się w organizacji EFM Show lub na The War.

Bardzo chciałbym się bić, skoro nie przeszkadzają mu ciężsi typu Popek, no to myślę, że na mnie też powinien się zgodzić, skoro ma odwagę i możemy wyjść na gołe pięści.

Może być na gołe pięści , ale w piąstkówkach, bo na duże może przetrzymać. Nie ma tej siły ciosu, także kondycyjnie mógłbym paść.

Skoro gość chce się bić z Don Kasjo, gwiazdą Warsaw Shore, gwiazdą internetu, teraz chce się bić z Popkiem, dwa razy cięższym od niego, także ja myślę, że stroję pośrodku, między Kasjo a Popkiem, taka waga, więc dlaczego miałoby nie dojść do takiej walki.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Pierwsza w historii walka kobiet 3vs3 na gołe pięści! Na gali The War 2 "Devils" zmierzą się z "Bad Girls"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.