EFM Show

Denis Załęcki o Normanie Parke: „Miałem okazję się z nim spotkać. Normalnie się zachowywał. Przed kamerami woli numery robić”

Już dzisiaj odbędzie się galą EFM SHOW 2. Do walki powrócą m.in. Denis „Bad Boy” Załęcki czy zawodnik Fame MMA Norman Parke, a w walce wieczoru zobaczymy pojedynek Michała Materli.

Denis Załęcki zmierzy się z Jussim Halonenem. Starcie odbędzie się w formule CAGE BOX, czyli w najmniejszym ringu świata. Bad Boy myśli już jednak o kolejnym przeciwniku i wciąż rzuca wyzwanie Storminowi, z którym chce się bić na gołe pięści.

Zawodnik zapewnił, że jeśli dzisiaj pokona Halonena, to po wygranej zaprosi Normana Parke do walki. Załęcki jest przekonany, że były zawodnik UFC nie stanowi dla niego większego wyzwania:

Szczerze, taka mała popierdółka. Trochę się popruje i tyle. Nic ciekawego nie przedstawia. Jest mocnym zawodnikiem, też go szanuję, ale jakbym wyszedł z nim na gołe pięści, to by to trwało chwilę – powiedział Załęcki w rozmowie z mma.pl.

WYKUP DOSTĘP DO EFM SHOW 2 -> TUTAJ

Zawodnik przyznał również, że miał okazję spotkać się z Normanem Parke w hotelu, gdzie zachowywał się znacznie spokojniej niż przed kamerami. Stormin bowiem lubi prowokować swoich przeciwników podczas face to face czy konferencji.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - lipiec 2021. Wielki awans Marcina Prachnio

Normalnie się zachowywał, nie palił frana. Bardziej chyba przed kamerami woli takie numery robić. Jak wygram, to go zaproszę do klatki, do ringu. Może wyjdziemy od razu po tej walce – dodał Bad Boy.

Transmisja z gali EFM SHOW 2 tylko w PPV na efmshow.tv.

Źródło: YouTube

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *