Clout MMA

Denis Załęcki mógł walczyć z sędzią Jaroszem! Arbiter zdradził szczegóły

Denis Załęcki mógł zmierzyć się z jednym z najpopularniejszych polskich sędziów, Piotrem Jaroszem! Informację przekazał sam arbiter.

Piotr Jarosz to jeden z najpopularniejszych polskich sędziów klatkowych, którego kojarzą zapewne wszyscy fani MMA. Arbiter sędziował bowiem zarówno pojedynki stricte sportowe w KSW, jak i freakowe w największych galach. Był bowiem rozjemcą zarówno w High League, jak i Fame MMA, czy Clout MMA.

Sędzia miał propozycję walki z Denisem Załęckim!

Arbiter pojawił się w ostatnim odcinku na kanale Warszawski Koks, gdzie wziął udział w wyciskaniu sztangi na ławce. W rozmowie z członkami ekipy Jarosz zdradził, że otrzymał propozycję freakowej walki:

Oficjalnie mogę powiedzieć, że odrzuciłem propozycję walki. Odrzuciłem i tyle. Nie zależy mi na forsie czy kasie. Nie zrobię tego. Nie powiem, że może kiedyś mnie skuszą, ale nie czuję, że jest mi to potrzebne. No chyba, że bym to zrobił ze względu na to, że chciałbym przeżyć coś dodatkowego.

Jarosz zdradził też, kto mógł być jego rywalem. Mowa tu o jednej z największych gwiazd freak fightów – Denisie Załęckim.

Sprawdź!  Kiedy walka Natana Marconia z Denisem Załęckim!? Zawodnik FAME zabrał głos

Mi z Denisem Załęckim proponowali walkę w wadze open. Że ja tam ważę 80 kilogramów, a on 110. Walka w MMA. Oferta była kiedy miałem 39 lat i ją odrzuciłem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.