Clout MMA

Sosnowski wygrywa po wielkich problemach! Ludwiczek i Super Mario obijali go trzy rundy! [WIDEO]

Clout MMA 5 nie mogło obyć się bez pojedynku z nietuzinkową formułą. Albert Sosnowski zmierzył się z Ludwiczkiem i Super Mario na raz!

Były pretendent do tytułu mistrza świata w boksie powrócił do klatki Clout MMA. Popularny „Dragon” w debiucie pokonał Remiego Gruchałę, a dziś przyszło mu się zmierzyć z „Ludwiczkiem” i „Super Mario”. Freak fighterzy byli skazywani na porażkę. Choć pojedynek odbywał się w formule K-1, to Sosnowski był największym faworytem gali.

RELACJA

RUNDA 1

Ludwiczek i Super Mario otoczyli Sosnowskiego. Bociański atakował kopnięciami, Super Mario za to rozpuszczał pięści. Były pięściarz zadaje jedynie pojedyncze ciosy i gubi się przy grupowym ataku. Raz jeden, to drugi klinczuje „Dragona”, który zdaje się przegrywać z dwójką rywali. Trafił w końcu Sosnowski prostym, Ludwiczek był liczony.

RUNDA 2

Sosnowski zaczął w końcu atakować, trafił Super Maro, a i Ludwiczek zgarnął swoje. Bociański ponownie był liczony, a zaraz klinczował Alberta, który oberwał od drugiego oponenta. Sosnowski miał dość duże problemy, ale zdołał jeszcze raz nokdaunować Ludwiczka, któremu stara się pomagać Sobczak.

Sprawdź!  Wielki Bu wyśmiał przygotowania Denisa! "Panie żabka! Wychodzi na to, że..." (VIDEO)

RUNDA 3

Albert dał się zamknąć pod siatką, ale Sosnowski ustrzelił Ludwiczka. Bociański otrzymał ostrzeżenie za łapanie byłego pięściarza, który dał się złapać za kark i obijać z dwóch stron. Super Mario zmieścił sierp. Sosnowski spróbował jeszcze prostego na dwóch rywali, a chwilę po tym znokdaunował Ludwiczka. Sosnowski był jeszcze liczony w ostatnich sekundach, ku wielkiej uciesze Bociańskiego.

Wynik walki: Albert Sosnowski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.