High League

Denis wyjdzie do walki bez trenera? Szczerze o przygotowaniach: „Ja sparuję i trenuję tylko z…”

Denis Załęcki 18 marca na High League 6 wyjdzie do walki bez trenera? Zdradził, że przygotowuje się tylko z jednym zawodnikiem.

Już za nieco ponad dwa tygodnie ponownie zobaczymy w akcji „Bad Boya”. Fighter z Torunia w oczach bukmacherów jest dużym faworytem, jednak nie będzie miał łatwego zadania, gdyż zmierzy się z Pawłem Tyburskim, który jest uznawany za jednego z najlepszych freak fighterów.

Denis o przygotowaniach

Niedawno w rozmowie z fansportu.pl „Tybori” opowiedział o swoich przygotowaniach. Wyjaśnił, że zmienił treningi specjalnie pod formułę bokserską, w której odbędzie się pojedynek. Co ciekawe, stwierdził również, że daje Denisowi minutę na zwycięstwo i jeśli Załęcki nie wygra w tym czasie, to poniesie porażkę.

Natomiast jeśli chodzi o „Bad Boya”, jak sam zdradził w rozmowie z TVreklama, przygotowuje się jedynie z Patrykiem „Glebą” Tołkaczewskim. Wcześniej m.in. trenował krótko z Mirosławem Oknińskim, jednak teraz przed starciem pomaga mu jego kolega z Torunia.

Idę tylko po zwycięstwo, przegrana mnie nie interesuje, jak zawsze. Różnie wychodziło, ale nie ma co płakać, przegrywałem praktycznie z mistrzami świata, także żadna porażka – zapowiedział, po czym zapytany o treningi dodał – Ja się przygotowuję tylko z Glebą. Z Glebą trenuję, z Glebą będę sparował. No i tylko tyle. (…) Gleba mnie przygotowuje bardzo dobrze, lepiej niż inni trenerzy.

Kursy bukmacherskie na walkę Załęcki vs Tyburski

Wszystkie walki High League 6 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację (która zajmuje jedynie 30 sekund!) otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Sprawdź!  Piotr Szeliga miał walczyć na High League 4! "Federacje się nie dogadały, to mógłby być main event!"

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.