High League

Najman zmierzy się z Mateuszem Murańskim na High League 5!? Wyjaśnił, dlaczego nie zawalczy z Jackiem!

Wszystko w skazuje na to, że Marcin Najman w końcu zmierzy się z Jackiem lub Mateuszem Murańskim. Od dawna jest z nimi skonfliktowany, jednak wcześniej planowana walka nie doszła do skutku.

Najpierw „El Testosterona” czeka starcie z Pawłem Jóźwiakiem, do którego dojdzie podczas WOTORE 6. Zmierzą się oni na brutalnych zasadach, gdyż będą walczyć w samych owijkach bez rękawic. Dla prezesa federacji FEN będzie to debiut w sportach walki.

Gala WOTORE powraca już 21 października! Poza starciem freakowym ponownie zobaczymy także turniej oraz elektryzujące superfighty.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Najman vs Murański jeszcze w tym roku?

Od dłuższego czasu pomiędzy Murańskimi i Najmanem jest dużo złej krwi. Początkowo próbowano zestawić Jacka z „El Testosteronem” na gali Elite Fighters 2, do której ostatecznie nie doszło. Na jakiś czas temat ucichł, jednak jak wiemy, zanim Najman ponownie zakończy karierę, ma zamiar zawalczyć zarówno z Mateuszem, jak i jego ojcem.

Wygląda na to, że z młodym „Muranem” zmierzy się jeszcze w tym roku na gali High League 5. Jakiś czas temu Mateusz na swoich social mediach opublikował grafikę, która sugerowała, że zadebiutuje w tej organizacji 10 grudnia. Prawdopodobnie jego rywalem będzie właśnie Najman.

Sprawdź!  (VIDEO) GORĄCO na face to face "Ferrariego" i Bomby! Jeden z zawodników trafiony!

Były włodarz federacji MMA-VIP został zapytany o taką walkę w rozmowie z MMA-BNB. Nie chciał zdradzić żadnych szczegółów, jednak nie trudno zauważyć, że coś jest na rzeczy i Najman wypowiada się tak, jakby do walki miało dojść. Przyznał też, że Jacek unika z nim konfrontacji i ich pojedynku raczej nie zobaczymy.

Coś o tym słyszałem. Nie mogę, no nie mogę. Nie mogę takich rzeczy mówić – dopytany o to, dlaczego ma bić się z Mateuszem, a nie Jackiem, przyznał – No bo tamten kupę zrobił. On mnie unika, on zrobił kupę. Po tym, jak zaczął się prezentować w walkach swoich, gdzie on pokazał, że on nic nie potrafi, ja nie wierzę już w taką walkę – powiedział.

– Młody się uwstecznił bardzo, a jeśli chodzi o starego, nic nie umiał i nic nie umie. Ja tego nie wykluczam, natomiast wiem, że on unika tej walki – dodał.

Kursy bukmacherskie na walkę Jóźwiak vs. Najman

Walkę Paweł Jóźwiak vs. Marcin Najman, jak i całą galę Wotore 6 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Zawodnik GROMDY zaatakował Murańskiego! "Hunter" wbiegł na scenę i rzucił się na freak fightera!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.