Clout MMA

Denis chce Szpilki na przetarcie! Uważa, że freak fighterzy są większym wyzwaniem (VIDEO)

Denis Załęcki za kilka tygodni powróci do akcji podczas gali Clout MMA 5. Torunianin wyzwał ostatnio na pojedynek Artura Szpilkę, a w rozmowie z Fansportu TV zdradził, kiedy będzie gotowy na to starcie.

Popularny „Bad Boy” szykuje się do 1. w tym roku freakowej walki, którą w katowickim Spodku stoczy przeciwko Amadeuszowi „Ferrariemu”. Denis Załęcki mierząc się z mniejszym Roślikiem staje przed dużą szansą na przerwanie serii 5. porażek z rzędu.

Jedną z nich Torunianin odniósł z Arturem Szpilką jeszcze na gali High League. Od tamtej pory atmosfera między panami jest bardzo gęsta. W blisko 2 lata po starciu padło sporo ostrych słów, komentarzy po pojedynkach i wbijanych szpilek.

Denis zdradził, kiedy będzie gotowy na Szpilkę

Ostatnią Załęcki wbił po porażce Artura z Arkiem Wrzoskiem. Toruński „Bad Boy” nagrał filmik, w którym w ostrych słowach skomentował przegraną Szpilki. Przy okazji nie zabrakło zaproszenia na rewanż.

W rozmowie z kanałem Fansportu TV Denis powiedział, kiedy będzie gotów zmierzyć się ze „Szpilą”, czy innym medialnym oponentem – Denisem Labrygą. O ile na „Ferrariego” Załęcki będzie przygotowany „dobrze”, o tyle na wymienioną dwójkę będzie potrzebował więcej czasu. C

Sprawdź!  Vasyl rozbity potężnymi ciosami! Lekarz przerywa walkę! [WIDEO]

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.