Clout MMAKSW

Załęcki ostro o porażce Szpilki! „Nie jest ci wstyd?” [WIDEO]

Denis Załęcki w ostrych słowach skomentował porażkę Artura Szpilki. Błyskawicznie zabrał głos po co-main evencie gali KSW 94.

Za nami długo wyczekiwany pojedynek „Szpili” z Arkadiuszem Wrzoskiem. Starcie trwało zaledwie 14 sekund. Były kickboxer ściągnął głowę rywala, jednocześnie sprowadzając go do parteru. Zasypał Szpilkę ciosami i sędzia wkroczył pomiędzy zawodników.

Nie ma wątpliwości, że Załęcki czekał na porażkę pięściarza. Już wcześniej „Szpila” żartował z porażek „Bad Boya”, z którym miał okazję zmierzyć się podczas jednej z gal High League. Załęcki doznał wówczas kontuzji i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Teraz Denis mógł się zrewanżować i w ostrych słowach wyzwał Szpilkę do walki. Oświadczył, że jego miejsce nie jest w KSW, tylko we freak fightach:

– Jak tam, Szpilka? Jak się czujemy? Nie jest ci k…wa wstyd, jaki przynosisz wszystkim dookoła? Tak się lamusie j…any ze mnie śmiałeś, a ty co pokazałeś? Co ty k…wa pokazałeś, ob…ańcu j…any – rozpoczął Załęcki.

Całą wypowiedź freak fightera, który chce rewanżu ze Szpilką znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Wyniki i relacja na żywo gali KSW 62: Szymon Kołecki vs. Akop Szostak

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.