Clout MMA

Ferrari wypadł z Clout MMA 5?! Parke chętny na walkę z Załęckim!

Zawodnik Fame MMA Norman Parke przekazał, że Amadeusz „Ferrari” Roślik nie zawalczy na gali Clout MMA 5! Irlandczyk zgłosił gotowość do zastąpienia freak fightera w pojedynku z Denisem Załęckim.

Już za kilka tygodni, 7 czerwca, w katowickim Spodku odbędzie się gala Clout MMA 5. Choć zostało ogłoszonych dopiero kilka zestawień spokojnie można stwierdzić, że jedną z najbardziej „grzejących” walk w karcie jest pojedynek Denis Załęcki vs. „Ferrari”.

Denis Załęcki w najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV zdradził, że starcie zostało zakontraktowane na zasadach PRIDE, ze stompami i soccer kickami.

Ferrari kontuzjowany?! Norman Parke zgłosił gotowość

Niestety, okazuje się, że do walki „Bad Boya” z Roślikiem może nie dojść. Takie wieści przekazał Norman Parke, z którym Denis Załęcki od dawna ma na pieńku. Irlandczyk z północy wstawił na Instastory nagranie z sali treningowej z podpisem:

Denis penis, “Ferrari” wypadł, teraz walcz ze mną.

Zestawienie Torunianina z byłym fighterem UFC czy KSW na pewno nie odjęłoby atrakcyjności widowisku. Norman Parke nie gryzie się w język, co zapowiadałoby mocne konfrontacje słowne. Do tego Irlandczyk walczył w przeszłości z większymi od siebie zawodnikami, jak Pasternak, czy Piotr Szeliga i potrafił ich pokonać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.