FAME MMA

Don Kasjo zasłużył na uderzenie! Denis stanął w obronie Tyburskiego (VIDEO)

W najnowszym wywiadzie dla Fansportu TV Denis Załęcki wypowiedział się o ostatniej głośnej sytuacji z Pawłem Tyburskim i „Donem Kasjo” w roli głównej.

Na jedynej konferencji przed FAME 21 doszło do spodziewanych dymów na linii Paeł Tyburski – Kasjusz Życiński. Panowie już od wielu miesięcy toczą spór, który właśnie w poniedziałkowy wieczór eskalował do potężnych rozmiarów i skończył się nieprzyjemnymi konsekwencjami.

„Tybori” zaatakował „Don Kasjo” po serii obelg. Kopnął go z rozbiegu, a następnie kilkukrotnie uderzył, co poskutkowało szwami na głowie Życińskiego. W wyniku tego wypadł on ze starcia z Alanem, który w tę sobotę zmierzy się z Michałem Pasternakiem. „Wampir” miał zaplanowane starcie z Tyburskim, który został zdyskwalifikowany przez organizację.

Denis stanął w obronie Tyburskiego

O całą sytuację Michał Tuszyński z Fansportu TV zapytał Denisa Załęckiego. Torunianin, który w przeszłości przegrał z „Tyborim”, stanął w jego obronie. „Bad Boy” stwierdził, że „Don Kasjo” przesadził i zasłużył na uderzenie ze strony Pawła. Co więcej Denis zapowiedział, że Życińskiego czeka też „liść” od niego samego.

Sprawdź!  (VIDEO) AWANTURA na face to face! Norman Parke zaatakował Szeligę... klapkiem!

Całą wypowiedź Denisa Załęckiego znajdziecie poniżej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.