UFC

Daniel Cormier o Conorze McGregorze : „To już jest wołanie o pomoc”

Daniel Cormier jako były zawodnik ma inne spojrzenie na całą otoczkę związaną z walkami. DC nie stronił nigdy od trash talku, wie co to i z czym się go je. W wykonaniu Conora McGregora uważa to jednak… Za wołanie o pomoc.

Po porażce z Dustinem Poirierem na UFC 264 i wciąż leżąc na macie ze złamaną nogą, „Notorious” udzielił wywiadu Joe Roganowi. Irlandczyk nie przebierał w słowach, obrażał „Diamonda” i jego żonę, a nawet groził im śmiercią. Oczywiście pomyślano na początku, że to przeładowanie emocji i zostanie wystosowanie jakieś oświadczenie. Tymczasem Conor McGregor kontynuował wylew agresji, a teraz przeniósł to również na innych.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy chociażby o tweetach Irlandczyka na temat zmarłego ojca Khabiba Nurmagomedova. Posty w social mediach pojawiają się i znikają, jednak w internecie nic nie ginie. Były mistrz UFC w różnych kategoriach wagowych, a obecnie komentator, Daniel Cormier, podzielił się swoim spojrzeniem na sytuację związaną z McGregorem:

– Po walce z Dustinem Poirierem wiele osób zastanawiało się, czy Conor próbuje wejść do głowy Poiriera. Czy cofnie się do tych czasów, gdy jego trash talk wpływał na rywala. Z „Diamondem” nie zadziałało. A po tym, co mówił do jego żony i po tych postach z ojcem Khabiba, to już całkiem przesadził. Ten człowiek był wszystkim dla swojego syna, a ty w odwecie wykorzystałeś jeszcze do tego to, co nas męczy od półtorej roku?

DC zastanowił się nad występkami Irlandczyka. Biorąc pod uwagę zachowanie poza oktagonem, ale przede wszystkim aktywność w social mediach, zwrócił uwagę na stan zdrowia psychicznego McGregora:

Sprawdź!  John Dodson uczestniczył w ciężkim wypadku! Fighter i rodzina potrzebują wsparcia.

– Wiesz co najbardziej niepokoi? To nie stało się dzień-dwa po walce. Minęły już tygodnie od tego starcia. To znaczy, że Conor przemyślał tę odpowiedź, zanim ją zamieścił.

– Przesadził, całkowicie. Gdy mówi się takie rzeczy, to już jest wołanie o pomoc. Conor ma górę pieniędzy, sławę, ale zejście do takiego poziomu… Ktoś musi pomóc McGregorowi. Trzeba skierować jego myśli na dobre tory, pomóc mu odzyskać spokój mentalny.

Źródło: program DC & RC na ESPN, MMA News

Sprawdź!  Nate Diaz twierdzi, że Dustin Poirier "jest ci*ą"! Diamond odpowiada i sugeruje, że to UFC blokuje walkę Diaza!

Powiązane artykuły

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *