UFC

Daniel Cormier o Conorze McGregorze : „To już jest wołanie o pomoc”

Daniel Cormier jako były zawodnik ma inne spojrzenie na całą otoczkę związaną z walkami. DC nie stronił nigdy od trash talku, wie co to i z czym się go je. W wykonaniu Conora McGregora uważa to jednak… Za wołanie o pomoc.

Po porażce z Dustinem Poirierem na UFC 264 i wciąż leżąc na macie ze złamaną nogą, „Notorious” udzielił wywiadu Joe Roganowi. Irlandczyk nie przebierał w słowach, obrażał „Diamonda” i jego żonę, a nawet groził im śmiercią. Oczywiście pomyślano na początku, że to przeładowanie emocji i zostanie wystosowanie jakieś oświadczenie. Tymczasem Conor McGregor kontynuował wylew agresji, a teraz przeniósł to również na innych.

Przed kilkoma dniami informowaliśmy chociażby o tweetach Irlandczyka na temat zmarłego ojca Khabiba Nurmagomedova. Posty w social mediach pojawiają się i znikają, jednak w internecie nic nie ginie. Były mistrz UFC w różnych kategoriach wagowych, a obecnie komentator, Daniel Cormier, podzielił się swoim spojrzeniem na sytuację związaną z McGregorem:

– Po walce z Dustinem Poirierem wiele osób zastanawiało się, czy Conor próbuje wejść do głowy Poiriera. Czy cofnie się do tych czasów, gdy jego trash talk wpływał na rywala. Z „Diamondem” nie zadziałało. A po tym, co mówił do jego żony i po tych postach z ojcem Khabiba, to już całkiem przesadził. Ten człowiek był wszystkim dla swojego syna, a ty w odwecie wykorzystałeś jeszcze do tego to, co nas męczy od półtorej roku?

Sprawdź!  Nick Diaz powraca do oktagonu! Wielki rewanż już we wrześniu!

DC zastanowił się nad występkami Irlandczyka. Biorąc pod uwagę zachowanie poza oktagonem, ale przede wszystkim aktywność w social mediach, zwrócił uwagę na stan zdrowia psychicznego McGregora:

– Wiesz co najbardziej niepokoi? To nie stało się dzień-dwa po walce. Minęły już tygodnie od tego starcia. To znaczy, że Conor przemyślał tę odpowiedź, zanim ją zamieścił.

– Przesadził, całkowicie. Gdy mówi się takie rzeczy, to już jest wołanie o pomoc. Conor ma górę pieniędzy, sławę, ale zejście do takiego poziomu… Ktoś musi pomóc McGregorowi. Trzeba skierować jego myśli na dobre tory, pomóc mu odzyskać spokój mentalny.

Źródło: program DC & RC na ESPN, MMA News

Sprawdź!  Starcie Gilbert Burns vs. Stephen Thompson planowane na UFC 264

Powiązane artykuły

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *