UFC

Conor McGregor odpowiada Bispingowi! „Jest nikim.”

Conor McGregor niespecjalnie przejmuje się tym, z kim idzie w wymiany, zwłaszcza słowne. Zdaje się, że niekoniecznie bierze pod uwagę intencje słów adresatów. Oprócz Daniela Cormiera, najbliższy przykład to Michael Bisping.

„Notorious” przyjaciół wśród grona eksperckiego nie szuka. Irlandczyk już jakiś czas temu w mocno dyskusyjnych słowach po porażce z Dustinem Poirierem na UFC 264 nawiązał do śmierci ojca Khabiba Nurmagomedova. Publicznie na ten temat wypowiedział się między innymi Daniel Cormier, na co McGregor odpowiedział nie gryząc się w język. Irlandczyk kontynuował swój atak na komentatora największej federacji MMA sugerując potrzebę zwolnienia go. Popularny „DC” odniósł się do słów zawodnika sugerując, że powinien zająć się gośćmi, którzy kopią mu d*pę w oktagonie.

Do dyskusji włączył się Michael Bisping, który za pośrednictwem swojego podcastu zwrócił się bezpośrednio do McGregora.

– Uważaj o co prosisz i kogo wybierasz na rywala. Nie lekceważę Conora McGregora. Nie ważne, o której wersji Conora mówimy, nawet jeśli to wersja „podwójny mistrz Conor McGregor„. DC rozpier*oli cię na kawałki.

Irlandczyk natomiast został poproszony o komentarz podczas niedawnej sesji Q&A na mediach społecznościowych:

Sprawdź!  UFC 292. Machado Garry deklasuje Magny'ego! Pełna dominacja Irlandczyka

Bisping jest nikim w Sirius XM. Pospieszył się z powrotem po uduszeniu i został zestrzelony przez lewą rękę Gasteluma. Dewastacja. Pomimo tego, że zbieram prowizję za każdą z jego walk, mówiłem jego teamowi, żeby się wycofali. Wiedziałem, co się stanie.

Gwoli ścisłości: pospieszenie się z powrotem po uduszeniu odnosi się do porażki Bispinga na UFC 217 gdzie w drugiej obronie pasa mistrzowskiego dywizji średniej poległ przez duszenie zza pleców z Georgesem St. Pierre.

Atak na „The Counta” nie jest żadną zaczepką prowadzącą do powrotu Anglika do startów. Warto jednak zaznaczyć, że Bisping po Cormierze został kolejnym ze składu komentatorskiego/eksperckiego UFC, którym McGregor ma na pieńku. Kolejnym na tapecie zdaje się być Dominick Cruz

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.