UFC

McGregor atakuje ojca Khabiba i żonę Poiriera, po czym usuwa wpisy! „Covid jest dobrem, a ojciec złem?”

Conor McGregor tradycyjnie w swoim stylu zamieścił na Twitterze kilka ostrych wpisów, które szybko zostały usunięte. Tym razem skierowane zostały do Khabiba, żony Poiriera, oraz wszystkich, którzy krytykują Irlandczyka.

Conor McGregor w ostatnim starciu zmierzył się z Dustinem Poirierem. Niestety pojedynek zakończyła kontuzja Irlandczyka. Zawodnik złamał nogę i po pierwsze rundzie musiał opuścić oktagon na noszach.

Zanim jednak został wyniesiony, wywołał sporo kontrowersji swoimi słowami. Obraził żonę swojego przeciwnika, a następnie zapowiedział, że zamorduje Dustina Jolie Poirier.

Na Irlandczyka spłynęła ogromna krytyka, jednak były mistrz UFC w ogóle się tym nie przejmuje. Dalej obraża wszystkich dookoła, tym razem postanowił również odpowiedzieć na wpis Khabiba.

Najpierw jednak skierował swoje słowa do internautów:

– Skoczenie do gilotyny to nie jest obalenie. Przyjmowanie kopnięcia na nogę to nie jest blokowanie. Przerwanie lekarza to nie jest TKO. Karawana jedzie dalej, dzi*ki. Jesteście dla mnie wszyscy obszczymurami. Nawet nie jesteście wieśniakami. Obszczymury! A teraz wracajcie do swoich porozstawianych już vlogerowych kamer, niedorajdy.

Ktoś postanowił również stworzyć fałszywe konto Jolie Poirier i zamieścił taki wpis – Kocham cię, tatuśku.

Irlandczyk w odpowiedzi napisał nazwał – Trzymaj się z dala od moich prywatnych wiadomości lesbo.

McGregor nie odpuścił również Khabibowi, który po walce na UFC 264 napisał, że dobra zawsze wygrywa ze złem. Irlandczyk nawiązał do śmierci ojca Khabiba Abdulmanapa, który zmarł z powodu komplikacji po zakażeniu koronawirusem:

Sprawdź!  Zawodnik UFC publikuje nagranie, jak Dustin Poirier nokautuje sparingpartnera: "Dobry gość? Zły gość? Sami to oceńcie" [WIDEO]

– Covid jest dobrem, a ojciec jest złem? – zapytał McGregor.

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *