UFC

Dana White potwierdził! Znamy datę walki Makhachev vs. Poirier o pas UFC!

Podczas konferencji prasowej po UFC 300 Dana White postanowił odsłonić kolejne karty. Znamy datę walki Makhachev vs. Poirier o pas wagi lekkiej oraz co-main event gali.

Od kilku tygodni głośno mówiło się o tym, że Dustin Poirier otrzyma kolejną wielką szansę w karierze. Amerykanin znokautował wschodzącą francuską gwiazdę w osobie Benoit Saint-Denisa, czym zaimponował Islamowi Makhachevowi.

Dagestańczyk nie chciał dłużej czekać na kolejną walkę, która nie mogła odbyć się w minionych kilku tygodniach ze względu na Ramadan. Zdawało się, że jedynie wygrana Armana Tsarukyana nad Charlesem Oliveirą może coś zmienić. Najważniejsze decyzje zostały już jednak podjęte.

Makhachev vs. Poirier walką wieczoru UFC 302

Jak przekazał Dana White na konferencji prasowej po UFC 300 Dustin Poirier i Islam Makhachev zmierzą się o koronę dywizji lekkiej. Będzie to walka wieczoru gali UFC 302, która odbędzie się 1 czerwca w Newark w stanie New Jersey.

White zdradził też co-main event tego wydarzenia. Będzie to pięciorundowe starcie w limicie kategorii średniej. Sean Strickland zmierzy się z Paulo Costą.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.