UFC

Wszystko jasne! Mateusz Gamrot wskazał kolejnego rywala w UFC!

Mateusz Gamrot wskazał kolejnego rywala, z którym chce zmierzyć się w oktagonie. Wyłoniła go jedna z walk jubileuszowej gali UFC 300!

Za nami kolejna hitowa gala największej organizacji MMA na świecie. W limicie kategorii lekkiej doszło do dwóch istotnych pojedynków. Max Holloway znokautował Justina Gaethje i zdobył mistrzostwo BMF. Wcześniej zaś Arman Tsarukyan pokonał Charlesa Oliveirę.

Przed galą Mateusz Gamrot zapowiedział, że gala UFC 300 wyłoni jego kolejnego rywala. Ostatni wpis polskiego lekkiego rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Gamrot namaścił kolejnego rywala w UFC

Tuż po zakończonym starciu Oliveira vs. Tsarukyan w social mediach „Gamer” opublikował poniższy wpis:

Świetna walka, ale teraz wszystko jest jasne. Charles Oliveira jest następny – napisał Polak, oznaczając przy tym oficjalne konto UFC.

Niewykluczone, że właśnie takie zestawienie zobaczymy jeszcze w tym roku. Pojedynek ma też dużo sensu patrząc przez pryzmat rankingu. „Do Bronx” odsunął się od kolejnego title shota, który najprawdopodobniej przypadnie Armanowi Tsarukyanowi lub Dustinowi Poirierowi. Piąty w drabince Gamrot wydaje się być zatem logicznym wyborem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.