UFC

Conor McGregor wraca do oktagonu! Wiemy, kiedy zmierzy się z Chandlerem

Aż chce się rzec: w końcu! Wreszcie otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie powrotu Conora McGreogra prosto od samego Dany White’a. Irlandczyk już niebawem zmierzy się z Michaelem Chandlerem.

Od dawna kibice MMA na całym świecie zastanawiają się, czy i kiedy kolejną walkę stoczy „The Notorious”? Były podwójny mistrz UFC w 2021 roku doznał paskudnego złamania, po którym czekała go długa rehabilitacja.

Gdy był już w pełnie zdrów, Conor McGregor chciał wymóc na USADA wyjątek dla swojej osoby, by móc jak najszybciej stawić się w oktagonie. Do niczego takiego nie doszło, a koniec końców UFC rozstało się z Amerykańską Agencją Antydopingową.

UFC 303: McGregor vs. Chandler

Mijały kolejne tygodnie, a wciąż nic nie było wiadome na temat powrotu byłego podwójnego mistrza do klatki. Wtem dziś, na konferencji prasowej po UFC 300, Dana White otrzymał skrawek papieru, który ujawnił termin walki Makhachev vs. Poirier. To jednak nie wszystko, co zawierała ta krótka notka:

29 czerwca… Conor vs. Chandler. Pięć rund, dywizja półśrednia – powiedział szef UFC. Tym samym mamy oficjalne potwierdzenie: Conor McGregor powróci do oktagonu podczas UFC 303!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.