Clout MMA

Clout MMA 2: Lekarz przerwał walkę! Labryga posyła Mindę na deski i wygrywa pojedynek [WIDEO]

W co-main evencie Clout MMA 2 obejrzeliśmy mocne starcie w wadze ciężkiej. W formule K-1 zmierzyli się ze sobą Kamil Minda i Denis Labryga.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Głogowski zawodnik Clout MMA to wschodząca gwiazda sportów walki. Labryga pozostaje niepokonany zarówno we freak fightach, jak i w walkach na gołe pięści, gdzie zwyciężał dwukrotnie. Denis nie ukrywa swoich sportowych ambicji i tego, że w przyszłości chciałby walczyć też w najlepszych organizacjach polskich i światowych. Freak fighter w pierwszej walce dla organizacji zwyciężył z Dawidem Załęckim po kontuzji przeciwnika.

W ostatnich tygodniach na nowo wybuchł z kolei konflikt Denisa z synem „Crazy’ego”. „Bad Boy” i Głogowianin w rzucali w swoim kierunku mocne słowa, a podczas jednego z programów Roast Labryga zaatakował Załęckiego. To oczywiście zwiastuje, że zapewne w przyszłym roku dojdzie do spotkania Denisów w klatce.

Podczas Clout MMA 2 rywalem Labrygi był Kamil Minda. Popularny „King Kong” to podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego. Po zawodnikach trenujących w Akademii Sportów Walki Wilanów wiadomo, że można spodziewać się znakomitego przygotowania taktycznego. Czy Minda i Okniński znaleźli sposób na Denisa Labrygę?

Sprawdź!  Clout MMA 2: 17-letni brat Lexy zadebiutuje w klatce! Nowa walka dodana do karty

ODBIERZ BONUSY NA CLOUT MMA 2.

Clout MMA 2. Labryga vs Minda – RELACJA

RUNDA 1

Labryga natychmiast ruszył z kolanem! Minda cały czas wywierał presję, ale Denis kapitalnie skontrował kombinacją i posłał na deski Kamila! Pozostał w grze podopieczny trenera Oknińskiego, który cały czas idzie na Denisa Labrygę. Głogowianin czai się na mocnego fronta, uniknął uderzenia Minda i trafił potężnym prawym! Denis szybko wraca do gry, a w nokdaunach mamy już 1:1. Lewy-prawy Labrygi skontrowany przez Mindę.

RUNDA 2

Minda ostro ruszył na Labrygę łapiąc klincz, krąży za Labrygą i ponownie łapie klamrę posyłając kolano. Mocny overhand Kamila, trafił zaraz Denis high kickami wykroczną nogą. Celny lewy Mindy na korpus. Minda przechwycił uderzenie i zdawało się, że automatycznie szukał obalenia. Labryga poluje na mocny prawy high kick, Minda mocno oberwał i ratował się klinczem na siatce. Denis zdaje się przeważać nad „King Kongiem”, Kamil popełnia coraz więcej błędów.

Sędzia kończy walkę z powodu kontuzji!

Wynik walki: Denis Labryga wygrał przez KO po 2. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.