Clout MMA

Tak kibice obstawiają walkę „Wielkiego Bu” z Dawidem Załęckim! Duża zmiana kursów przed Clout MMA 4

Kursy na pojedynek „Wielkiego Bu” z Dawidem Załęckim bardzo szybko się zmieniają. Wiemy, jak tę walkę obstawiają kibice.

Patryk Masiak nie traci czasu i toczy jedno starcie za drugim. Podczas Clout MMA 3 zdeklasował Denisa Załęckiego, a kilka tygodni później na Prime 7 pokonał dwóch rywali jednocześnie. Już w marcu powróci do klatki, żeby zmierzyć się z ojcem „Bad Boya”.

Starcie zostało ogłoszone zaledwie kilka dni temu, a już doszło do sporej zmiany kursów. Całą galę Clout MMA 4 obstawisz na stronie oraz w aplikacji bukmachera Fortuna. Zakładając nowe konto możecie skorzystać z kapitalnej oferty powitalnej.

Nowi gracze otrzymają 20 zł za rejestrację i dodatkowe 10 zł do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko, gdyż każdy nowy użytkownik dostaje aż trzy zakłady do 100 złotych bez ryzyka! Jeśli trzy pierwsze kupony do 100 złotych okażą się przegrane, pieniądze wrócą na konto gracza.

Początkowe kursy wynosiły 1.43 na zwycięstwo „Wielkiego Bu” i 2.43 na wygraną Załęckiego. Aktualnie różnica jest sporo większa, a „Crazy” coraz bardziej skazywany przez bukmacherów na porażkę.

Sprawdź!  Wielki Bu reaguje na przerwę Załęckiego od walk! Denis chce uniknąć konfrontacji z łódzkimi kibicami?

Zarejestruj się i odbierz bonusy na Clout MMA 4

TYPYKURSYBUKMACHER
Zwycięstwo „Wielkiego Bu”1.35Fortuna
Zwycięstwo Dawida Załęckiego2.70Fortuna

Obstaw walkę bez ryzyka!

Kursy na galę Clout MMA 4 są naprawdę ciekawe i warto skorzystać z promocji dla nowych użytkowników. Przypominamy, że aż trzy pierwsze zakłady możesz obstawić bez ryzyka, a zasady są bardzo proste. Wystarczy założyć nowe konto z poniższego linku i postawić kupon za maksymalną stawkę 100 złotych. Jeśli okaże się przegrany, pieniądze wrócą na twoje konto.

Zarejestruj się i odbierz TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA do 100 złotych

Poniżej znajdziesz przykładowy kupon z wygraną Dawida Załęckiego. Obstawiając zwycięstwo „Crazy’ego”, zgarniesz 237,60 złotych! Co najważniejsze, nie musi być to kupon SOLO. Oznacza to, że możesz podbić kurs, stawiając np. na wygraną Marcina Najmana, który jest sporym underdogiem w walce z Jackiem Murańskim.

Jak kibice obstawiają „Wielki Bu” vs Załęcki?

W aplikacji bukmachera Fortuna możemy zobaczyć, jak gracze obstawiają hitowy freak fight. Mimo że w social mediach wiele osób stawia na wygraną Załęckiego, to nawet nie zbliżył się on do „Wielkiego Bu” jeśli chodzi o podział stawek.

Sprawdź!  Gleba przejdzie z KSW do freaków? Wiemy, która organizacja jest nim zainteresowana [WIDEO]

Ze wszystkich graczy, którzy obstawili ten pojedynek, aż 85,9 procent na swoim kuponie umieściło wygraną Patryka Masiaka.

Jest to świetna okazja dla osób, które typują zwycięstwo Załęckiego. Kurs jest bardzo atrakcyjny i przypominamy, że każdy nowy użytkowników może obstawić galę bez ryzyka! Wystarczy zarejestrować się – TUTAJ – i odebrać bonusy od Fortuny.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.