Clout MMA

Clout MMA 2: Sarara wylądował na deskach! Niespodziewany remis w walce z Załęckim [WIDEO]

W jednej z najważniejszych walk Clout MMA 2 było starcie z udziałem Dawida Załęckiego. „Crazy” nie zmierzył się jednak z planowanym rywalem w postaci Jerome’a Le Bannera, a z Tomaszem Sararą.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Organizacja Clout MMA zaskoczyła wszystkich zapowiadając starcie Załęcki vs Le Banner jeszcze w ubiegłym miesiącu na 1. konferencji. Wszyscy znający historię występów Francuza w Polsce, czy raczej ich braku, powątpiewali, czy legendarny fighter faktycznie wystąpi 28 października w Płocku.

Niestety okazało się, iż mieli oni rację. Jak trzy razy wcześniej Jerome wycofywał się z pojedynku z Marcinem Różalskim, tak i tym razem na ostatnią chwilę odwołano walkę z Załęckim. Pan Dawid pozostał jednak w karcie. Otrzymał propozycję dwóch oponentów i zgodził się na pojedynek z Tomaszem Sararą.

Krakowskiego wojownika nikomu przedstawiać nie trzeba. Doświadczony kick-bokser i były zawodnik KSW, gdzie zaliczył krótką i niezbyt udaną przygodę z MMA. Sarara postanowił rozstać się z największą polską organizacją i postanowił spróbować swoich sił we freak fightach. Jeszcze w sierpniu kompletnie rozbił Jaya Silvę, pokonując go na punkty, a tym razem wskoczył na ostatnią chwilę do nietuzinkowego Dawida Załęckiego. Jak z legendą poradził sobie „Crazy”?

Sprawdź!  Omielańczuk pierwszy raz z takimi emocjami do rywala! Zapowiada lekcję pokory!

ODBIERZ BONUSY NA CLOUT MMA 2!

Clout MMA 2. Sarara vs Załęcki – RELACJA

RUNDA 1

Crazy szybko zaczął prostym, ale Sarara postraszył go mocnym kopnięciem! Dawid atakuje lowem, Tomek odpowiada high kickiem, a zaraz broni się przed obrotówką! Kapitalny początek, dużo straszaków w wykonaniu Załęckiego, który trafił też prawym w kontrze! Sarara wściekł się po liczeniu i natychmiast rzuca się na Dawida. „Crazy” atakuje obrotówkami na korpus, Krakus już nie pcha się na toruńskiego oponenta. Mocne low kicki Załęckiego i świetny prawy na stojącego we miejscu Sararę.

RUNDA 2

Sarara zaczął od wywierania presji, ale orbituje po klatce Załęcki atakując low kickami. Tomek straszy high kickiem, „Crazy” celnie obija oponenta. Sarara mocno trafia, Dawid ucieka jak może, ale kolejne razy od rywala karcą go. Załęcki szuka obrotówki na głowę, Sarara nie pcha się na „Crazy’ego”, ale w końcu sięga mocną kombinacją! Sędzia zwraca uwagę Załęckiemu, by ten nie uciekał, po czym Dawid kopie rywala po nodze.

RUNDA 3

Sarara szybko kopnął middlem, zaraz w taraptach był Załęcki. Tomek nie potrafi „wgryźć” się w Dawida, który dobrze kontruje, ale też poszło uderzenie głową. Sarara cały czas napiera, ale ucieka mu po zewnętrznej Dawid. Kilka kopnięć Sarary sięgnęło ciała „Crazy’ego”, ale nic z tego nie było czyste. Załęcki krąży po siatce, co irytuje Tomka Sararę. Krakowski fighter wkurza się niesamowicie, atakuje Torunianina, ale inkasuje kopnięcie w krocze. Rusza zaraz w ostatnich sekundach napierając na Załęckiego, ale o wszystkim zadecydują sędziowie.

Sprawdź!  High League 5 - wyniki ważenia NA ŻYWO!

Wynik walki: REMIS!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.