Clout MMA

Jest nowe nagranie z awantury Labryga vs Załęcki! Tych ciosów nie pokazały kamery! [WIDEO]

Organizacja Clout MMA opublikowała nowe nagranie z ostatniej awantury, do której doszło pomiędzy Denisem Labrygą i Denisem Załęckim.

Freak fighterzy już wcześniej byli skonfliktowani i dochodziło pomiędzy nimi do mocnej wymiany zdań. Kiedy jednak wzięli razem udział w programie „Roast”, wydawało się, że nie ma już tak dużo złej krwi. Nic nie zapowiadało tego, że za chwilę dojdzie do awantury.

Dopiero pod koniec programu zawodnicy wdali się w kłótnię, po której puściły im nerwy i rzucili się na siebie z pięściami. Niestety na żywo kamery nie uchwyciły pierwszych ciosów. Teraz federacja postanowiła opublikować nowy materiał.

Widać na nim, że Labryga trafia Załęckiego w czoło, jednak „Bad Boy” również wyprowadził celny cios w szczękę. Ochrona jednak zareagowała bardzo szybko i rozdzieliła zawodników. W innej sytuacji mogłoby dojść do kontuzji i nie wyszliby do klatki na Clout MMA 2.

Najprawdopodobniej na tym nie zakończy się konflikt. Federacja z całą pewnością będzie chciała doprowadzić do walki Denisów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.