Clout MMA

Clout MMA 2: Najman zdyskwalifikowany! Cios opuszcza klatkę na noszach! [WIDEO]

Marcin Najman stoczył drugą walkę na Clout MMA 2! Popularny „El Testosteron” po starciu z „Lizakiem” wyszedł na spotkanie z Adrianem Ciosem.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

O tym, że to takiego pojedynku może dojść dowiedzieliśmy się na 1. konferencji przed dzisiejszą galą Clout MMA. Wcześniej zapowiedziano już bowiem freakowe starcie „Dawida z Goliatem”, czyli Najman vs „Lizak”. Tymczasem okazało się, że jeśli Marcin nie odniesie większych obrażeń, będzie mógł wyjść też do kolejnego oponenta.

[ADS id=’80415′]

Adrian Cios szybko wyrósł na antybohatera tego tercetu. Freak fighter głośno zaznaczał swoją obecność podczas programów na żywo i wdawał się w wymiany słowne z „El Testosteronem”. Szerokim echem odbił się „liść” wypłacony Najmanowi w Roaście. Samozwańczy „Cesarz” na konferencji odegrał się opluwając Adriana wodą i zaznaczył, że koniecznie musi ukarać Ciosa w klatce. Jak zakończył się bonus fight Najman vs Cios?

ODBIERZ BONUSY NA CLOUT MMA 2.

Clout MMA 2. Najman vs Cios – RELACJA

RUNDA 1

Najman od razu zaczął wywierać presję, prowokuje go Adrian Cios, który rusza po obalenie! Mocne kolano „El Testosterona”, ale udało się Adrianowi obali cięższego rywala. Poszły mocne ciosy Marcina wylądowały na tyle głowy Ciosa, który nie podnosi się na matę… I siędzia kończy walkę po interwencji lekarza!

Sprawdź!  Natan kompletnie bez szans? Denis Załęcki OGROMNYM faworytem na Clout MMA 3!

Wynik walki: Adrian Cios wygrał przez dyskwalifikację w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.