Clout MMA

Clout MMA. Poważna kontuzja Załęckiego! Przegrywa z Labrygą po pierwszej rundzie! (VIDEO)

Ten pojedynek miał odbyć się w organizacji High League, jednak zapowiedziana gala nigdy się nie odbyła. Starcie Denisa Labrygi z Dawidem Załęckim nie ominęło jednak kibiców.

-> OGLĄDAJ CLOUT MMA 1 NA ŻYWO <-

Fani długo wyczekiwali tego pojedynku. Do klatki powrócił Labryga, który zadebiutował w pojedynku z Konradem Karwatem i zwyciężył już w pierwszej odsłonie. Teraz przyszedł czas na kolejnego rywala, jednak jak wiadomo, reprezentant WCA ma długą listę przeciwników, z którymi chciałby się zmierzyć.

Sporo mówiło się o tym, że jeśli pokona Załęckiego, w kolejnych walkach być może zawalczy z Michałem Pasternakiem, czy też Denisem, synem Dawida. Pomiędzy panami jest zła krew, a starcie bez wątpienia wzbudziłoby ogromne zainteresowanie.

Labryga wszedł do klatki jako jeden z największych faworytów na całej gali. Znaczna większość skreślała Załęckiego, sugerując, że ten został rzucony na pożarcie większemu i młodszemu zawodnikowi, który jest w ciągłym treningu od lat.

-> KUP PPV NA CLOUT MMA 1 <-

RELACJA

RUNDA 1

Załęcki szukał low kicka, Labryga nie trafił high kickiem. Mocny prawy Dawida, mocne uderzenie “Crazy’ego”, Denis odpowiedział low kickiem. Mocny straszak Labrygi, Załęcki nie trafia z kombinacją zakończoną obrotówką. Cios za cios, Dawid trafił prawym, a Denis lewym, zaraz potężna seria Głogowianina. Dobra obrotówka “Crazy’ego” na korpus, pogratulował rywalowi. Skoczny na nogach Załęcki ucieka przed ostatnim ciosem serii Labrygi.

Sprawdź!  Grabowski mocno o "zasadach" Załęckiego! Komentuje jego ostatnią porażkę [WIDEO]

Na nodze Dawida Załęckiego pojawiło się potężne rozcięcie, przez co sędzia przerywa walkę!

Oficjalny wynik: Denis Labryga wygrywa przez TKO!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.