Clout MMA

Clout MMA 2: Chaplin zdemolowany! Narożnik musiał rzucić ręcznik! [WIDEO]

Jak na pierwszej gali, tak i na Clout MMA 2 nie mogło zabraknąć zaskoczeń. Po praz pierwszy w klatce doszło do starcie zawodników mających mniej niż 18 lat.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Walka niepełnoletnich zawodników odbyła się na zasadach semi-pro. To pierwszy raz w historii freak fightów, gdy doszło do pojedynku tak młodych osób. Między chłopakami nie ma żadnego konfliktu, a po nich samych widać też było niemały stres w związku z programami na żywo.

Toni Chaplin to oczywiście rodzony brat współwłaścicielki Clout MMA, Lexy. Młodzian przez jakiś czas był mniej aktywny w sieci, jednak teraz wszyscy sobie o nim przypomnieli. Jego przeciwnikiem był jeden z najbardziej popularnych twórców na TikToku, Marcel Gawroński, czyli popularny „Gawronek”.

Zarejestruj się w 30 sekund i odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Clout MMA 2. Toni Chaplin vs „Gawronek” – RELACJA

RUNDA 1

Gawronek od razu ruszył z kombinacją prawa ręka-kopnięcie na tułów! Toni Chaplin inkasuje mocne kolana, próbował ratować się obaleniem, ale sam oberwał kolejnymi uderzeniami i został obalony przez Marcela! Pełna kontrola Gawrońskiego, który w pełni kontroluje starszego oponenta w pozycji bocznej i przechodzi do dosiadu! Toni Chaplin, broni się jak może, ale do klatki wlatuje ręcznik z narożnika Toniego!

Sprawdź!  Clout MMA 2: Skrzypas udanie debiutuje! Super Mario poddany w pierwszej walce gali! [WIDEO]

Wynik walki: Marcel „Gawronek” Gawroński wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.