Clout MMA

Denis obraził się na ojca? Dawid Załęcki skomentował wpis po Clout MMA 4 [WIDEO]

Dawid Załęcki odniósł się do wpisu syna po walce z „Wielkim Bu”. Wszystko wskazuje na to, że w relacji między panami znów nastąpiło ochłodzenie.

„Crazy” wystąpił podczas Clout MMA 4 ubiegłego wieczoru, gdzie mierzył się z „Wielkim Bu”. Młodszy i większy freak fighter miał sporą przewagę warunków fizycznych i ważył ponad 30 kg więcej od Dawida Załęckiego. Masiak pokonał go przez TKO w 1. rundzie.

Niedługo po walce na Instagramie pojawił się wpis syna „Crazy’ego”, Denisa Załęckiego. „Bad Boy” w ostrych słowach odniósł się do wygranej Gdańszczanina i zaproponował rewanż na brutalnych zasadach. Torunianin chciałby pełnego MMA na gołe pięści.

Dawid Załęcki skomentował wpis Denisa

W rozmowie z kanałem Fansportu TV Dawid Załęcki przyznał, że ktoś mu wspomniał o wpisie syna. Jego zdaniem jednak Denis powinien przejść długie przygotowania, by kolejny pojedynek miał jakikolwiek sens.

No coś słyszałem, ktoś mi coś czytał, ale to wiesz, jednym uchem. (…) Denis jak chce z nim walczyć, to musi pół roku zap…dalać. Inaczej nie ma opcji, bo znowu będzie jak było.

Pan Dawid przyznał też, że syn nie odezwał się do niego osobiście po walce z Masiakiem:

Sprawdź!  (VIDEO) Załęcki o pierwszym spotkaniu z Alanem przed walką na High League: "Jak będzie prowokował, to nie dam powstrzymać się ochronie"

Nie, on się chyba obraził… dochodzą mnie słuchy. Połowa ludzi tutaj za kulisami gada, że „syn nie gada z ojcem, obraził się o walkę”. Mi tego nie powiedział, tylko komuś rozgadał i wszyscy gadają – powiedział „Crazy”. Kacper Mi zasugerował, że może to jest plotka, ale Załęcki miał na to odpowiedź. – Nie, nie jest.

Zobacz wywiady po Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.