Clout MMA

Clout MMA 2: Najman nie zrobił niczego! Przegrywa walkę z „Lizakiem”! [WIDEO]

Jednym z najciekawszych zestawień Clout MMA 2 było starcie „Dawida z Goliatem”. Marcin Najman zmierzył się z Piotrem „Lizakiem” Lizakowskim.

Kliknij i oglądaj Clout MMA 2 w PPV!

Pojedynki z udziałem samozwańczego „Cesarza polskich freak fightów” zawsze przykuwają uwagę kibiców. Ostatni poszedł zupełnie nie po jego myśli – Najman przegrał w 16 sekund z Andrzejem Fonfarą. Tym razem czekały go dwa pojedynki z przedstawicielami młodego pokolenia, choć z zupełnie dwóch różnych światów. Nim „El Testosteron” spotkał się z Adrianem Ciosem doszło do jego pojedynku z Piotrem Lizakowskim.

Popularny „Lizak” karierę w Internecie zaczął robić na kanale Ebe Ebe, gdzie wraz z Michałem Pasternakiem przeprowadza wywiady na freak fightowych wydarzeniach. Podopieczny Mirosława Oknińskiego to jedno z najgłośniejszych nazwisk ostatnich miesięcy. W sierpniu debiutował podczas pierwszej edycji Clout MMA, gdzie szybko poradził sobie z Dominikiem Skowyrą. Tym razem również zapowiadał skończenie, choć przez KO na Najmanie! Jak było? Kto wygrał walkę Najman vs „Lizak”?

Zarejestruj się w 30 sekund i odbierz bonusy na Clout MMA 2!

Clout MMA 2. Najman vs Lizakowski – RELACJA

RUNDA 1

„Lizak” na wstecznym, robi dużo przyruchów, kopie low kicka i orbituje po klatce. Najman spokojnie, nie rzucił się jak na Fonfarę. Nie trafił z kopnięciem w nogę, Lizakowski dobrze kopie frontem na udo. Czai się na przechwycenie nogi rywala „El Testostreron”, który wciąż niemal nic nie pokazał w starciu z Piotrem. Dobrze okopuje mu nogę wykroczną „Lizak”, który też z łatwością ucieka mu po oktagonie. Najman straszy prawicą, Lizakowski nie odskoczył w czas.

Sprawdź!  Omielańczuk mocno o Denisie! Nazywa go "Estro Barbie"!

RUNDA 2

Najman zaczął od przyspieszenia, Lizakowski ucieka i doskakuje z kopnięciem na kolano, a zaraz też na łydkę. Sędzia upomniał zawodników, a „Lizak” idzie po obalenie, po czym wskakuje mu za plecy! Dużo mocnych ciosów Piotrka, „El Testosteron” z plecakiem w postaci Lizakowskiego chronił się za gardą, a Piotrek ruszył po naciskówkę! Twardo broni się Najman, a „Lizak” do końca twardo trzymał się na plecach.

RUNDA 3

Piotr znów rozpoczął od krążenia po siatce, grozi Najmanowi kopnięciami na nogi. Ten również straszy low kickiem, a zaraz unika prób Lizakowskiego. Sędzia ostrzega obu zawodników przed ciągłą ucieczką, po czym „Lizak” rusza po nieudane obalenie, co skończyło się prawym od Piotrka. Najman ganiał rywala z próbami kopnięć, ale przegra to starcie przez decyzję.

Wynik walki: Piotr Lizakowski wygrał przez jednogłośną decyzję sędziów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.