KSW

Były mistrz UFC zabrał głos przed KSW Epic. Wbił szpilkę w De Friesa!

Na gali XTB KSW Epic dojdzie do wielu emocjonujących starć. Oprócz pojedynku legend Adamek vs Khalidov w grapplingowej potyczce zmierzą się Phil De Fries oraz Josh Barnett.

Amerykanin to najmłodszy w historii UFC mistrz wagi ciężkiej. Popularny „Warmaster” swoje umiejętności prezentował też w PRIDE, czy Strikeforce. Polskim fanom znany może być z walki na gołe pięści z Marcinem „Różalem” Różalskim. Barnett najlepiej jednak czuje się w parterze, co samo w sobie jest świetną zapowiedzią jego walki z Philem De Friesem na XTB KSW Epic.

Adamek – Khalidov: Odbierz kod PPV!

W najbliższą sobotę 24 lutego odbędzie się gala KSW Epic z walką Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov. Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie legend. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  XTB KSW Colosseum 2. Zapowiedź walki Szpilka vs Pudzianowski! "Oczywiście, że się obawiam. Był najsilniejszym człowiekiem świata"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Barnett przed walką z De Friesem na XTB KSW Epic

Josh Barnett w rozmowie ze stroną KSW nie ukrywa zadowolenia z walki, do której dojdzie w PreZero Arenie w Gliwicach.

– Zawsze szukam pretekstu do podróżowania po świecie, a jeśli przy okazji mogę jeszcze komuś złamać rękę, to jeszcze lepiej. Wyobrażam sobie, że Phil nie chce zostać przeze mnie upokorzony na oczach polskich fanów. W klatce jest jak lodowiec. Wielki, biały i powolny. Jest jednak ciężki tak bardzo, że ziemia się rozstępuje, gdy Phil zaczyna wywierać presję.

Amerykanin z 35 wszystkich wygranych w karierze aż 19 kończył przez poddania. „Warmaster” jest czarnym pasem brazylijskiego jiu-jitsu i byłym mistrzem świata w tej dyscyplinie sportu. W przeszłości wywalczył również mistrzostwo wagi ciężkiej grapplingowej organizacji Metamoris oraz tytuł mistrzowski w catch wrestlingu.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Artura Szpilki po ogłoszeniu walki z Arkadiuszem Wrzoskiem! "Wyzwanie sportowe, emocje gwarantowane. Teraz 3 miesiące ciężkiej pracy"

– Myślę, że przez większość tej walki będę na górze. A gdy już się tam znajdę, Phil nie będzie potrafił się mnie pozbyć. Moje zadanie polega na tym, żeby powykręcać go i zmęczyć tak bardzo, że nawet nie zorientuje się, czym go załatwiłem. Moje zadanie polega na tym, żeby pokazać mu, że ma sporo do poprawy, jeśli chce mnie pokonać.

Pokażę wszystkim, dlaczego nazywają mnie „Warmaster” i pokażę polskim fanom coś, co garstka nielicznych widziała tylko raz w życiu. Zobaczycie co dokładnie sprawia, że jestem tym, kim jestem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.