KSW

Lewandowski szczerze o współpracy z Kawulskim. „Nawet się czasem napierniczamy!”

W najbliższą sobotę odbędzie się gala XTB KSW Epic, której walką wieczoru będzie starcie Tomasz Adamek vs Mamed Khalidov. Za cały projekt odpowiada Martin Lewandowski, który w jednym z wywiadów poruszył temat relacji z Maciejem Kawulskim.

Pojedynek legend polskich sportów walki odbędzie się na zasadach boksu, co będzie debiutem Mameda Khalidova w tej formule. Tomasz Adamek z kolei stoczy pierwszą walkę od 2018 roku, kiedy to przegrał z Millerem w 2. rundzie. Pojedynek ten zakończy galę XTB KSW Epic, za której organizację odpowiada przede wszystkim Martin Lewandowski.

Zgarnij kod PPV i oglądaj walkę Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać darmowy kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  XTB KSW Colosseum 2. Jest nagranie ze sparingu Szpilki z Mamedem! "Naprawdę cenna nauka"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Lewandowski o długiej współpracy z Kawulskim

Maciej Kawulski dużo czasu ostatnio poświęcił pracy nad filmem Akademia pana Kleksa. W wielu miejscach można było przeczytać o nienajlepszej relacji pomiędzy panami.

Martin Lewandowski w wywiadzie dla Sport.pl odniósł się do wieloletniej współpracy u sterów KSW. Zaznaczył, że w tak długoletniej relacji zdarzają się mniejsze i większe kłótnie. Mimo to największa w Polsce organizacja MMA nadal prężnie działa, co napawa go dumą.

Jestem głównym motorem przy tej gali. Układa się tak, jak myślę każdemu po 20 latach. Ludzie mówią, że się kłócimy. Jasne, że się kłócimy. Nawet się napierniczamy czasem! Mamy za sobą 20 lat współpracy i parę lat odkąd się znamy. Jak sobie pomyślicie o relacjach z dziewczynami, żonami, kumplami albo na stopie biznesowej, to ja uważam to za duży sukces, że po 20 latach prowadzimy tę samą instytucję.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.