FAME MMA

Bryczek popiera decyzję Pasternaka: „Nie mając na horyzoncie oferty z KSW szukał zarobku gdzie indziej” [WIDEO]

Robert Bryczek na kanale Fansportu.pl odpowiedział na kilka pytań zadanych przez kibiców. Jedno z nich dotyczyło Michała Pasternaka.

Popularny „Wampir” bardzo dobrze zna się z Bryczkiem, gdyż panowie mieli okazję wspólnie trenować na matach Akademii Sportów Walki Wilanów. Robert już jakiś czas temu opuścił warszawski klub, podczas gdy Pasternak pozostał w szeregach trenera Mirosława Oknińskiego.

Michał przed kilkoma miesiącami dołączył do freakowej organizacji Fame MMA, gdzie dotychczas stoczył 2 pojedynki i oba zwyciężył przez decyzję. „Wampir” wyszedł niejako ze swojej strefy komfortu, gdyż walki toczył na zasadach K-1, a zatem bez swojej ulubionej płaszczyzny, czyli parteru.

Wiele osób uważało, że Pasternak popełnia błąd idąc do freak fightów. Innego zdania jest Robert Bryczek, którego niebawem spodziewać się możemy w oktagonie UFC. Odpowiadając na pytania fanów kanału Fansportu.pl zawodnik przyznał, że jego zdaniem Michał podjął dobrą decyzję.

– Miałem okazję nieraz z nim trenować. Często sami jeździliśmy na różne obozy i mieliśmy okazję trenować. Uważam go za bardzo dobrego, doświadczonego zawodnika. Uważam, że dobrze zrobił wybierając freak fighty. Jest przy czterdziestce. W sportowym oktagonie ze zmiennym skutkiem toczyły się ostatnie walki… Nie mając na horyzoncie możliwości walczenia dla największych organizacji, w tym przypadku KSW, prawdopodobnie z powodu trenera, więc szukał zarobku gdzie indziej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.