Clout MMA

Le Banner trzy razy wycofał się z walki przeciwko Różalowi! Wyjdzie do starcia z Dawidem Załęckim? [WIDEO]

Jerome Le Banner podpisał kontrakt z Clout MMA i ma zawalczyć na kolejnej gali. Kibice, którzy znają Francuza, obawiają się, że ponownie nie wyjdzie do klatki.

Le Banner to legenda kickboxingu i w czasach świetności pokonywał inne ikony tej formuły. Lata świetności ma jednak już za sobą, ale mimo zbliżających się 53 urodzin, cały czas toczy regularne pojedynki. Tym razem ma zmierzyć się z Dawidem Załęckim.

Starcie jest zaplanowane na galę Clout MMA 2, jednak kibice uważają, że możemy nie zobaczyć Francuza w akcji. Le Banner trzykrotnie wycofał się z pojedynków przeciwko Marcinowi Różalskiemu. Tłumaczył to kontuzją, jednak fani nie chcą uwierzyć w to, że doznawał problemów ze zdrowiem kilka dni przed planowanymi starciami.

Do pojedynków miało dojść na KSW 18, walka została odwołana dwa dni wcześniej. Następnie 11 dni przed KSW 20 poinformował o kolejnej kontuzji. Ostatnim razem w 2018 roku zestawiono zawodników na DSF 14, ale ponownie Le Banner wycofał się dwa dni przed wydarzeniem.

Sprawdź!  Media trening Sarara vs Załęcki przed galą Clout MMA 2 [WIDEO]

Z poniższego materiału dowiesz się więcej na temat Le Bannera. Kibice freak fightów, którzy nie słyszeli o legendzie K-1, mogą poznać rywala Dawida Załęckiego:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.