High League

Bomba ostro o Parke! Doszło pomiędzy nimi do konfrontacji: „Od razu mu pocisnąłem. To jest fr**er i chorągiewa”

Kontrowersyjny freak fighter Paweł „Scarface” Bomba w ostatnim wywiadzie zdradził, że doszło do konfrontacji pomiędzy nim a Normanem Parke.

Sytuacja miała miejsce przy okazji gali Prime Show MMA 2, na której w klatce zadebiutował Piotr Kałuski. Podczas oficjalnej ceremonii ważenia mało znany jeszcze Bomba zaatakował Kałuskiego na scenie, a później doszło pomiędzy nimi do bójki.

Paweł Bomba ostro o Normanie Parke

Po tamtej awanturze Norman Parke, który walczył w main evencie Prime Show MMA 2 miał w ostro skomentować zachowanie Bomby i doszło pomiędzy nimi do słownej konfrontacji. O wszystkim „Scarface” opowiedział w wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco:

– Była sytuacja z Parke. Coś do mnie powiedział, jak zbiłem Kałuskiego, tę nogę mu rozwaliłem przed walką. Parke powiedział, że jestem frajer i u niego w rejonie by mnie za takie coś rozwalili. Ja powiedziałem, że Parke jest frajerem i na moim rejonie za to, że frajer nie dotrzymuje słowa, dyma federację i jest jebaną chorągiewą, byłby gwałcony w twarz.

To samo mu od razu pocisnąłem. Nie miałem nic do niego, kibicowałem mu, ale nie znając genezy naszego konfliktu, wyzwał mnie. Za złą osobą stanął. Rzucili się na mnie w czterech, jak stałem z dziećmi. W dupie to mam, rzucili się na mnie przy dzieciach.

Gdy padło pytanie o pojedynek Bomba najpierw stwierdził, że jak najbardziej może walczyć z Parke, jednak chwilę później dodał, iż nie chce promować zawodnika, który stwarza takie problemy różnym federacjom i nie wychodzi do walki.

Sprawdź!  Znamy rywala Mateusza Murańskiego! Zaskakujący pojedynek na gali High League 5!

– Bez problemu. Po tej walce z Kasjuszem… Z Kasjuszem też się biłem przed walką z Najmanem, przyjeżdżał na sparingi, przygotować się. Trenowaliśmy wcześniej parę razy. Parke w boksie bardzo słabo się pokazał, Kasjusz moim zdaniem bardzo dobrze. Niby przegrał, ale moim zdaniem nie przegrał. On UFC i wszystko, a Kasjusz pijak i wyjebane ma.

– Show me the money. Send me location. Jest jedna rzecz, ja tej szmacie bym nie chciał dać walki, bo on dyma te wszystkie federacje. To jest jedyne, czego bym nie chciał. Won z Polski, przyjeżdża, jeszcze dyma nasze firmy. Ja bym nie chciał promować takich osób. To jest złodziej, oszust i nie dotrzymuje słowa.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.