High League

(VIDEO) Błyskawiczne zwycięstwo Załęckiego! Rozbija Bakocevicia w pierwszej rundzie!

Do klatki powrócił ulubieniec kibiców, który tym razem stanął przed znacznie większym wyzwaniem, niż w ostatnim pojedynku.

Kolejne freakowe starcie dla federacji High League stoczył Dawid Załęcki. W debiucie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i rozbił go już w pierwszej rundzie. Nie udało się to między innymi jego synowi Denisowi czy też Mateuszowi Murańskiemu, którzy wygrali z „Alanikiem” przez decyzję.

Tym razem Załęcki zmierzył się z prawdziwym zawodowcem. Mimo że miał przewagę warunków fizycznych, to ogromne doświadczenie było po stronie Vaso Bakocevicia. Fighter znany jako „Psycho” w samym MMA stoczył 66 pojedynków, jednak bił się również w innych formułach.

Podczas High League 5 walka odbyła się jednak w K-1 w małych rękawicach, co dawało pewną przewagę Załęckiemu. Był on sporo cięższy i miał większy zasięg rąk. Co ciekawe, według bukmacherów nie był wcale bardziej doświadczony Vaso.

Kursy na kilka godzin przed galą były wyrównane i wynosiły po 1.85. Sam Załęcki przyznał jednak, że powinny być one inne i wskazywać Bakocevicia jako faworyta.

Sprawdź!  (VIDEO) Denis zapytany o porażkę Pudzianowskiego! "Widzę swoje szanse w stójce. Jestem bardzo chętny na walkę w stójce"

RELACJA

Bakocević szuka kopnięcia, ale to potężny low Załęckiego trafia! “Psycho” stara się skracać dystans, odskakuje starszy rywal. Szuka kombinacji lewy-prawy Dawid, zasłonił się oponent. Trafił w końcu lewym i prawym, a Bakocević się nie podniósł!

Oficjalny wynik: Dawid „Crazy” Załęcki wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.