High League

(VIDEO) Błyskawiczne zwycięstwo Załęckiego! Rozbija Bakocevicia w pierwszej rundzie!

Do klatki powrócił ulubieniec kibiców, który tym razem stanął przed znacznie większym wyzwaniem, niż w ostatnim pojedynku.

Kolejne freakowe starcie dla federacji High League stoczył Dawid Załęcki. W debiucie zmierzył się z Alanem Kwiecińskim i rozbił go już w pierwszej rundzie. Nie udało się to między innymi jego synowi Denisowi czy też Mateuszowi Murańskiemu, którzy wygrali z „Alanikiem” przez decyzję.

Tym razem Załęcki zmierzył się z prawdziwym zawodowcem. Mimo że miał przewagę warunków fizycznych, to ogromne doświadczenie było po stronie Vaso Bakocevicia. Fighter znany jako „Psycho” w samym MMA stoczył 66 pojedynków, jednak bił się również w innych formułach.

Podczas High League 5 walka odbyła się jednak w K-1 w małych rękawicach, co dawało pewną przewagę Załęckiemu. Był on sporo cięższy i miał większy zasięg rąk. Co ciekawe, według bukmacherów nie był wcale bardziej doświadczony Vaso.

Kursy na kilka godzin przed galą były wyrównane i wynosiły po 1.85. Sam Załęcki przyznał jednak, że powinny być one inne i wskazywać Bakocevicia jako faworyta.

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura na konferencji High League 4! Wielka bójka na scenie!

RELACJA

Bakocević szuka kopnięcia, ale to potężny low Załęckiego trafia! “Psycho” stara się skracać dystans, odskakuje starszy rywal. Szuka kombinacji lewy-prawy Dawid, zasłonił się oponent. Trafił w końcu lewym i prawym, a Bakocević się nie podniósł!

Oficjalny wynik: Dawid „Crazy” Załęcki wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.