FAME MMA

(VIDEO) To trzeba zobaczyć! Zbigniew Raubo „skomentował” umiejętności Ferrariego!

Zbigniew Raubo, były pięściarz, a obecnie trener boksu, został poproszony o ocenę umiejętności Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Freak fighter już niedługo zmierzy się z Kamilem Łaszczykiem.

Amadeusz „Ferrari” dopiął swego i, jak sam podkreślał, namówił wręcz największą freakową federację, by ta przystała na warunki Łaszczyka. Roślik bardzo chciał sprawdzić się z niepokonanym pięściarzem, którego w boksie rekord wynosi aż 32-0. Popularny „Szczurek” znajduje się naprawdę blisko walki o pas mistrzowski.

Kamil zadebiutuje w MMA, na które mocno nalegał „Ferrari”. Samozwańczy „Władca Piekieł” trenuje sztuki walki od około 3 lat i szkoli się pod okiem Mirosława Oknińskiego w Akademii Sportów Walki Wilanów. Mimo kilku porażek na koncie Amadeusz jest jedną z największych gwiazd Fame MMA.

Zbigniew Raubo „komentuje” umiejętności Ferrariego!

W ostatnim czasie głośno się zrobiło o komentarzu Tomasza Adamka, któremu puszczono trening „Ferrariego” i jego „technikę kończącą” szykowaną na Kamila Łaszczyka. „Góral” wyśmiał wręcz Amadeusza twierdząc, że „Szczurek” bez najmniejszego problemu sobie z nim poradzi.

W rozmowie z kanałem Fansportu Zbigniew Raubo również został poproszony o komentarz w sprawie wspomnianego nagrania. Jego reakcja była więcej, niż wymowna. Zobaczyć ją możecie na poniższym wideo!

Sprawdź!  Mamed nie wytrzymał na konferencji! Zabrał Szpilce mikrofon! [WIDEO]

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.