FAME MMA

[VIDEO] Trener Raubo ostro o wypowiedzi Ferrariego! „Jakiś tam pajac mówi, że mu da z liścia… To jest chore!”

Znany i uznany trener boksu Zbigniew Raubo wypowiedział się o ostatnich słowach Amadeusza „Ferrariego” Roślika. Freak fighter przyznał, że z chęcią zmierzyłby się z Tomaszem Adamkiem.

Samozwańczy „Władca Piekieł” to zdecydowanie jedna z największych gwiazd freak fightów. „Ferrari” obecnie jest na fali dwóch imponujących zwycięstw przed czasem, gdzie wręcz przejechał się po swoich oponentach. Na Fame MMA 17 czeka go jednak największe wyzwanie w karierze – zmierzy się z niepokonanym pięściarzem, Kamilem Łaszczykiem.

Ostatnio w Internecie zrobiło się głośno po komentarzu, jaki były mistrz świata Tomasz Adamek wygłosił na temat umiejętności Amadeusza. „Góral” obejrzał dostępne sceny z treningu „Ferrariego” i wyśmiał jego umiejętności, stawiając jednoznacznie na łatwą wygraną „Szczurka”. Roślik odpowiedział w Aferkach żartując, że pięściarz „dostanie z liścia„, a później komentując na social mediach, że „po Leszczyku to właśnie Tomasz Adamek pcha się w gips.

Trener Raubo ostro o Ferrarim!

Na kanale Fansportu TV opublikowany został wywiad z uznanym trenerem boksu, Zbigniewem Raubo. Były pięściarz w bardzo ostrych słowach wypowiedział się o freak fighterze i jego podejściu do uznanych sportowców.

Sprawdź!  Problemy Mateusza Murańskiego? Wielki Bu zdradza powód absencji zawodnika na FAME 17! "Jest na odwyku, gwiazdorzy..."

Przeczytałem, że tam jakiś tam… Nie wiem, kto to jest, że mówi, że z liścia Adamka walnie. Przecież to świadczy o braku szacunku do wielkiego, prawdziwego sportu!

Tomek Adamek to: reprezentant Polski, medalista mistrzostw Europy, Mistrz świata w boksie zawodowym w dwóch kategoriach wagowych. Już z samego tego się mu należy wielki szacunek i uznanie. A taki, jakiś tam pajac, „że mu da z liścia”, że ten… dla mnie jest to chore. Ta osoba nie powinna występować w żadnych jakichś tam widowiskach, bo nie szanuje przeciwników, nie szanuje ludzi którzy coś dokonali.

Cały wywiad z trenerem Raubo obejrzeć możecie poniżej.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Wielki powrót w ostatniej rundzie! Łaszczyk rozbija Ferrariego 8 sekund przed końcem walki!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.