UFC

Błachowicz podwójnie zmotywowany na walkę z Ankalaevem! „Jak już miałeś wypasioną brykę, to chcesz do niej wrócić”

Już w tę niedzielę, około 6:00 Jan Błachowicz wejdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Magomedem Ankalaevem o pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Będzie to oczywiście main event gali UFC 282.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj na żywo!

Od czasu utraty pasa mistrzowskiego na rzecz Glovera Teixeiry w ubiegłym roku, Jan Błachowicz robił wszystko, by jak najszybciej otrzymać kolejnego title shota. Przed kilkoma miesiącami spotkał się z Aleksandarem Rakiciem, z którym wygrał przez TKO po kontuzji Austriaka.

Później Brazylijczyk utracił tytuł na rzecz Jiriego Prochazki, a Czech, choć miał obiecać Polakowi pojedynek, zdecydował się na rewanż z Teixeirą. Do niego jednak nie dojdzie, gdyż „Denisa” doznał kontuzji prawego barku, po której zawakował pas mistrzowski. O niego zawalczą teraz Magomed Ankalaev i Jan Błachowicz.

Podczas spotkania z dziennikarzami jeden z amerykańskich reporterów zapytał się „Cieszyńskiego Księcia” o różnice w byciu mistrzem i pretendentem. Polak postanowił odpowiedzieć metaforą dając do zrozumienia, że interesuje go nic innego, jak ponowne zajęcie tronu dywizji półciężkiej.

Sprawdź!  Szpilka pod wielkim wrażeniem. Komentuje walkę Gamrota! "Nie zapomnę słów Materli. Kiedyś mu powiedziałem: Ale ten Gamrot ma..."

– Postaram się wyjaśnić to jak najprościej… Jeździsz słabym samochodem, a potem zamieniasz go na Porsche albo Mercedesa. Jak stracisz tę wypasioną brykę i jesteś zmuszony wrócić do grata, to chcesz powrócić do lepszego wozu. Tak właśnie się czuję. Byłem już mistrzem, straciłem pas, ale pamiętam, jakie to uczucie – bycie najlepszym na świecie. Teraz pragnę tego 2 razy bardziej, niż za pierwszym razem.

Byłem już w tym miejscu, w którym teraz jest Magomed. Obecnie jednak jestem w kompletnie innym położeniu i mam podwójną motywację. Nie mogę się doczekać, by ponownie walczyć o pas.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Walkę Jana Błachowicza, jak i całą galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Błachowicz przed kolejną wielką szansą?! Mistrz UFC zawakował pas!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.