UFC

Jan Błachowicz przygotowany na wojnę! „Spójrzcie na jego rekord… Czas to zatrzymać!”

Im bliżej weekendu tym większe emocje! W niedzielny poranek do oktagonu wejdzie Jan Błachowicz, który zmierzy się z Magomedem Ankalaevem o pas mistrzowski kategorii półciężkiej.

-> Obstaw UFC 282 i oglądaj na żywo!

Cały świat bardzo zaskoczyła informacja o poważnej kontuzji, jakiej na kilka tygodni przed UFC 282 nabawił się Jiri Prochazka. Czech mocno uszkodził bark w związku z czym postanowił zachować się honorowo i zawakować tytuł mistrzowski jeszcze przed pierwszą obroną. O ten mógł zawalczyć Glover Teixeira, planowany oponent Prochazki. Brazylijczyk jednak nie zgodził się na zaproponowanego Magomeda Ankalaeva, lecz rzucił pomysł rewanżu z Janem Błachowiczem. UFC nie przystało na jego ofertę i ogłoszono nowy, polsko-rosyjski, main event UFC 282 o tytuł dywizji półciężkiej.

Dagestańczyk ma kapitalną serię dziewięciu kolejnych wygranych z rzędu. Do tego przegrał tylko i wyłącznie raz, choć przez całą tamtą walkę Magomed był górą i pewnie zmierzał po zwycięstwo. Dał się jednak złapać w trójkąt nogami i odklepał w dosłownie ostatniej sekundzie.

„Cieszyński Książę” nie ma lekceważy swojego oponenta, niemniej czuje się gotowy na to, by powstrzymać rozpędzonego serią kolejnych wiktorii Magomeda Ankalaeva.

Sprawdź!  Conor McGregor może zawalczyć o pas mistrzowski! "Zdziwiłoby cię to...?"

Spójrzcie na jego rekord 17-1, dziewięć wygranych walk z rzędu. Czas to zatrzymać! To czas, by miał 17-2 – powiedział „Cieszyński Książę” na Media Day przed UFC 282.

Na pewno jest jednym z najlepszych w naszej dywizji. Mam wielki szacunek do jego umiejętności i wiem, że będzie to ciężka walka. Spodziewam się trudnego starcia, ale jestem na nie gotowy.

Kursy bukmacherskie na UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

Galę UFC 282 obstawisz i obejrzysz w całości NA ŻYWO u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.