KSW

Błachowicz mocno reaguje na słowa Adamka! „Przyszedłeś odcinać kupony”

Jan Błachowicz w mocnych słowach zwrócił się do Tomasza Adamka, który w zaskakujący sposób wypowiedział się na temat ostatniej walki.

„Góral” powrócił do akcji po wieloletniej przerwie podczas gali KSW Epic. W main evencie wydarzenia zmierzył się z Mamedem Khalidovem. Pojedynek był zakontraktowany na sześć rund, ale zakończył się już po trzeciej odsłonie przez kontuzje zawodnika MMA.

Błachowicz mocno o Adamku

Do tego czasu radził sobie jednak naprawdę dobrze i Adamek miał sporo problemów. Przede wszystkim nie nadążał za znacznie szybszym rywalem. Po wszystkim stwierdził jednak, że walka na KSW Epic była łatwo zarobionymi pieniędzmi, co nie spodobało się nie tylko kibicom.

Na słowa byłego mistrza świata zareagował Jan Błachowicz, który w odpowiedzi zamieścił na swoich social mediach taki wpis:

– Tomek… ale Mameda to ty szanuj chłopie. Przyszedłeś odcinać kupony do domu, który on pomógł zbudować. To, że wybrałeś boks, oznacza, że nie miałeś potrzeby odklepać. Szanuj drugiego sportowca, bo Ciebie przestaną szanować i nie zachowuj się jak biały miś z Krupówek.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.