FAME MMA

Łukasz Parobiec wbił szpilkę Adamkowi! Przypomniał mu słowa o freak fightach [WIDEO]

Już w maju Tomasz Adamek po raz kolejny zaprezentuje swoje umiejętności polskim kibicom. Legendarny pięściarz wystąpi na FAME 21 przeciwko „Bandurze”. Łukasz „Goat” Parobiec postanowił przypomnieć „Góralowi” jedną z jego wcześniejszych wypowiedzi.

Tomasz Adamek w lutym zakończył ponad 5-cio letnią emeryturę i zmierzył się w boksie z Mamedem Khalidovem. Zawodnik znany z walk w MMA przeważał szybkością nad legendarnym pięściarzem, ale doznał kontuzji, przez którą nie mógł kontynuować starcia.

„Góral” w wywiadzie po tym występie zapowiedział, że teraz przyszedł czas na walkę w Fame MMA. Pierwotny plan zakładał występ Adamka już na gali FAME 20, jednak wobec możliwości pojedynku z Mamedem zgodzono się na wypożyczenie Tomasza do KSW.

GOAT przypomina słowa Adamka!

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie i Tomasz Adamek zmierzy się z „Bandurą” w walce wieczoru majowej gali FAME 21. Wiele osób krytykowało dołączenie „Górala” do największej organizacji freak fight w Europie, gdyż w ten sposób legitymizuje on ten, dla wielu wciąż nie mający racji bytu, świat.

Sprawdź!  Szeliga i Pasternak pomagają sobie w przygotowaniach! Trener publikuje nagranie ze sparingu [WIDEO]

Wielkim przeciwnikiem freaków jest były mistrz świata ISKA i weteran organizacji GROMDA, Łukasz Parobiec. Popularny „GOAT” przypomniał słowa Tomasza Adamka z przeszłości, które możecie zobaczyć poniżej.

Bo wojownikiem trzeba być w sercu, a nie w kieszeni – dodał od siebie Parobiec.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.