Clout MMA

Trener Okniński dumny z Lizaka. Wskazał przyczynę porażki na Clout MMA [WIDEO]

Piotr „Lizak” Lizakowski niestety nie zaliczył udanego występu na gali Clout MMA 4. Trener Mirosław Okniński celnie ocenił co nie zagrało w walce jego podopiecznego.

Młody freak fighter do organizacji Clout MMA wchodził z przytupem i dużą popularnością, jaką zapewniły mu występy na kanale Ebe Ebe. Pierwsze dwie walki pewnie wygrywał, najpierw poddając Skowyrę, a następnie punktując na pełnym dystansie o wiele cięższego Marcina Najmana.

Przed ostatnim starciem na Clout MMA 4 „Lizak” spotkał się z kolei z niemałym hejtem. Fani ze średnim entuzjazmem przyjęli jego nowy związek, co generowało na programach liczne zaczepki przez telefon. W samej klatce Piotr mierzył się z „Sequento” i przegrał przez decyzję sędziów.

Trener Okniński skomentował porażkę Lizaka

Lizakowski wyglądał na zdecydowanie lepszego technicznie zawodnika, jednak dała znać o sobie różnica w masie. Skulski był 20 kg cięższy od Piotra, który też pechowo zaliczył kopnięcie w krocze. Dłuższa przerwa pozwoliła „Sequento” złapać oddech i wytrzymać tlenowo pojedynek.

Trener Mirosław Okniński w rozmowie z kanałem Fansportu TV podkreślił, że jest dumny z „Lizaka” i wprost powiedział, co było przyczyną porażki na Clout MMA 4:

Sprawdź!  Pierwsze słowa Denisa Labrygi po głośnej aferze! Wyjaśnia, jak sytuacja wygląda naprawdę

– Głowa nie była spokojna. „Lizak” ma takie umiejętności, że jeżeli walczy, żeby kogoś ograć – to ogra. On tutaj chciał się bić i zapomniał o tym, że waży 60-parę kilo i walczy z gościem, który jest dwadzieścia parę cięższy. Nie słuchał [narożnika], a w poprzedniej walce z Najmanem słuchał. Ale jestem dumny, bo walka była równa. Żeby nie było tej przerwy po uderzeniu w jaja, to tamten by padł.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.