High League

Awantura po liściu Najmana! Jest nagranie zza kulis konferencji High League! [VIDEO]

Na I konferencji przed galą High League 7 Marcin Najman uderzył z „liścia” Jacka Murańskiego. Freak fighterzy spotkali się też później na zapleczu, co zostało uwiecznione na vlogu federacji.

Do walki Najman vs Murański miało dojść już kilka miesięcy temu. Tragiczne wydarzenia z życia pana Jacka wykluczyły jednak jego udział z gali High League. Stary „Muran” zdecydował się na powrót do freak fightów i weźmie udział w historycznym turnieju organizacji, gdzie już w 1. rundzie może spotkać się z „El Testosteronem”.

Na I konferencji przed High League 7 doszło do face to face pomiędzy panami. Marcin Najman, o czym wielokrotnie informował, uderzył Murańskiego w twarz. Później w rozmowie z kanałem Fansportu TV opowiadał, że pan Jacek próbował się na nim odegrać na zaplecz

Wychodził z ochroną, bo się zaczaił za kotarką i chciał mnie k**wa uderzyć, frajer… I mu powiedziałem, że go zaj***bie. Gdzieś mnie tam musnął i myślałem, że go zaj***bie tam. Ale wyszedł z kordonem ochrony.

Po kilku dniach od konferencji na kanał High League trafił kilkunastominutowy wideoblog z wydarzenia. Kamera uwieczniła oczywiście uderzenie Murańskiego przez Najmana, jak i to, co działo się później. Pan Jacek ewidentnie nie był zachwycony przebiegiem całej sytuacji i swoje uwagi zgłosił Mateuszowi Kaniowskiemu.

Sprawdź!  (VIDEO) Kwieciński nie wpłacił całej kwoty! Załęcki zabrał głos w sprawie zakładu: "Nie wywiązał się do końca. Okazało się, że wpłacił połowę"

Ja nie mam pretensji, bo w tej jego szmacianej rączce nic nie ma. Ale to jakoś inaczej powinno być zorganizowane, k**wa… I co, ja z tą ręką mam się z nim tu teraz tarzać?

Najman w tym czasie był odgrodzony ochroniarzami. Chwilę później kamera przeskoczyła jednak na zaplecze, gdzie widać „Kubańczyka” pomagającego personelowi w odsunięciu „El Testosterona”. W tle słychać krzyki żony pana Jacka, Joanny Godlewskiej-Murańskiej. Sytuacja miała miejsce już po rzekomym uderzeniu byłego pięściarza przez „Murana”.

Brudasie, poczułeś? Teraz, teraz? Jak do Kasjo, przez pięciu ochroniarzy! – krzyczał do Najmana potencjalny oponent. W kłótni czynny udział brała też żona Murańskiego.

Kursy bukmacherskie na Grand Prix High League 7

Ostatecznego zwycięzcę turnieju High League 7 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Ciebie specjalny BONUS, darmowe 20 zł i aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady są proste: jeśli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

Sprawdź!  Marcin Najman ocenia walkę Artur Szpilka vs. Denis Załęcki! Rewanż? "Byłoby to nawet..."

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.