FAME MMAHigh League

Najpierw Tańcula później Szpilka? Murański nie pozostawia wątpliwości! „Potrzebuję pół roku”

Artur Szpilka w przyszłości zdecyduje się na pojedynki freakowe? Już pierwszy zawodnicy zgłaszają chęć walki z byłym pięściarzem.

„Szpila” zamienił ring na klatkę i zadebiutował na gali KSW 71, pokonując Siergieja Radczenkę. Teraz spróbuje swoich sił w federacji freakowej, jednak stoczy pojedynek sportowy, gdyż zmierzy się z Denisem Załęckim, który ma doświadczenie w K-1 i walkach na gołe pięści.

Zawodnik zapewnia, że interesują go jedynie starcia sportowe, jednak być może w przyszłości zmieni zdanie. Niedawno m.in. Arkadiusz Tańcula wspominał, że byłby zainteresowany takim zestawieniem i gdyby była możliwość, to jak najbardziej wyszedłby do Artura Szpilki.

Mateusz Murański o walce z Arturem Szpilką

Teraz głos zabrał również Mateusz Murański. Przy okazji konferencji przed galą FAME 15, na której zmierzy się z „Aroyem”, zdradził, że również mógłby zawalczyć ze Szpilką. Co ciekawe, stwierdził, że potrzebowałby pół roku przygotowań i mógłby wyjść do klatki.

– Arek kiedyś wspominał, że chętnie by się zmierzył ze Szpilką. Jeżeli on by chciał się zmierzyć ze Szpilką niech nasza walka będzie eliminatorem do walki z Arturem Szpilką. Niech to będzie eliminator. Z Arturem na pewno nie na ten moment. Pół roku. Oczywiście wszystko w kontekście sportowym. Oglądam go, fajnie się go ogląda na social mediach, lubię go. Oczywiście w MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  Mateusz Borek ujawnił informacje o kontrakcie Tomasza Adamka z FAME! [WIDEO]

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.