Clout MMA

Awantura na programie Roast! Jóźwiak zaatakował Ciosa! [WIDEO]

Program Roast przed galami Clout MMA często obfituje w mocne spięcia. Nie inaczej wczoraj, gdy w studio spotkali się Paweł Jóźwiak i Adrian Cios.

Panowie już od wielu miesięcy pozostają ze sobą w konflikcie. Wszystko zaczęło się na gali PRIME 5, gdy Adrian Cios nie wyszedł do „Młodego Magicala” i został wyrzucony z hali. Paweł Jóźwiak opowiadał później, jak Adrian, który zyskał akurat na popularności, próbował negocjować swój kontrakt i pojawił się z aneksem. Koniec końców freak fighter pożegnał się ze wspomnianą organizacją, a teraz ma szansę na zbicie „Prezesa FEN” podczas Clout MMA 4.

Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Adrian Cios wygra walkę2.19Fortuna
Paweł Jóźwiak wygra walkę1.53Fortuna

Kolejna awantura na linii Cios-Jóźwiak

O tym, jak gorąco jest między freak fighterami mogliśmy przekonać się na pierwszej konferencji przed Clout MMA 4. Tam Cios uderzył rywala podczas face to face. Kolejna odsłona miała miejsce na programie Roast.

Tam ponownie doszło do spięcia, gdy panowie wyszli do spotkania twarzą w twarz. Dodatkowo na linii był ostatni oponent Adriana, Marcin Najman. „Cesarz” nie omieszkał zachęcać Pawła Jóźwiaka, by ten „wjechał” w Ciosa.

Zobacz wywiady po programie Roast:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.