KSW

Hit na walkę Adamek vs Khalidov! Kurs 200.00 na starcie legend!

Już tylko kilkadziesiąt godzin dzieli nas od hitowej walki Adamek vs Khalidov. Walka wieczoru XTB KSW Epic wzbudza potężne emocje u kibiców. Z okazji tego starcia przygotowana została świetna promocja. Pojedynek możecie wytypować po specjalnym kursie 200.00!

Organizacja KSW ruszyła z całkowicie nowym projektem, który idealnie pasuje do jej pełnej nazwy. W sobotę 24 lutego odbędzie się pierwsza gala z cyklu Epic, podczas której dojdzie do prawdziwej konfrontacji sztuk walki. Pierwsze wydarzenie uświetni starcie absolutnych legend. Tomasz Adamek, kilkukrotny mistrz świata w boksie, skrzyżuje rękawice z byłym mistrzem KSW, Mamedem Khalidovem.

Dla legendy polskiego MMA będzie to debiut w szermierce na pięści. Pochodzący z Czeczenii fighter słynie z niekonwencjonalnego stylu, ale tym razem nie będzie mógł korzystać z kopnięć i grapplingu. Naprzeciwko niego stanie jeden z najlepszych polskich pięściarzy w historii, na którego walki w środku nocy wstawali niemal wszyscy rodacy. Szykuje się epicki bój!

Odbierz 400 PLN za wygraną Adamka lub Khalidova!

Całą kartę walk, w tym też bokserskie starcie legend, obstawić możecie u legalnego bukmachera Fortuna. Z okazji tego hitowego starcia przygotowano fenomenalną ofertę powitalną dla nowych graczy.

Sprawdź!  Kasjusz Życiński o walce w KSW! "Wydaje mi się, że ich nie stać. Wszystkie federacje dzwonią, ale..."

Stawiając jedynie 2 zł możesz zgarnąć aż 400 zł za poprawne wskazanie zwycięzcy walki! To jedna z najlepszych ofert, które obecnie znajdziecie na rynku. Jak otrzymać 400 zł za wygrany zakład?

  1. Załóż nowe konto w Fortunie koniecznie z linku promocyjnego – KLIKAJĄC TUTAJ.
  2. Wpłać pierwszy depozyt min. 30 zł.
  3. Postaw 2 zł na wygraną TOMASZA ADAMKA lub MAMEDA KHALIDOVA – Musi być to pierwszy kupon SOLO!
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz bonus w wysokości 400 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (zwycięstwo Tomasza Adamka lub Mameda Khalidova). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.