Clout MMA

Cios uderzył Jóźwiaka! „To jest największy partyzant w Polsce!” [WIDEO]

Na konferencji prasowej przed Clout MMA 4 od początku pierwsze skrzypce grali Adrian Cios i Paweł Jóźwiak. Młodszy z freak fighterów nie wytrzymał i podczas face to face’a uderzył prezesa FEN w twarz!

Konflikt obu panów rozpoczął się już kilka miesięcy temu, na gali Prime 5. Wówczas Cios nie wyszedł do „Młodego Magicala” i został wyrzucony z hali. Paweł Jóźwiak opowiadał później, jak Adrian, który zyskał akurat na popularności, próbował negocjować swój kontrakt i pojawił się z aneksem. Koniec końców freak fighter pożegnał się ze wspomnianą organizacją, a teraz ma szansę na zbicie „Prezesa FEN'[ podczas Clout MMA 4.

Walkę obu panów, jak i wszystkie inne z karty obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Jeśli nie posiadacie jeszcze konta, czekają na was darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt. Oprócz tego aż trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To oznacza, że w przypadku przegranej środki otrzymacie z powrotem na konto.

Odbierz darmowe 30 zł + 3 X zakład bez ryzyka do 100 zł!

TYPKURSYBUKMACHER
Paweł Jóźwiak1.60Fortuna
Adrian Cios2.06Fortuna

Panowie zajęli sporo czasu na mikrofonie podczas konferencji, rzucając w swoją stronę kolejne, mocne wyzwiska. Nie mogło też zabraknąć pierwszego face to face, podczas którego ochrona miała pełne ręce roboty.

Sprawdź!  Natan kompletnie bez szans? Denis Załęcki OGROMNYM faworytem na Clout MMA 3!

Adrian Cios tymczasem po raz kolejny uderzył „z liścia” swojego przeciwnika. Przy okazji wcześniejszej gali z tzw. partyzanta oberwał Marcin Najman. Tym razem w twarz oberwał Paweł Jóźwiak, co możecie zobaczyć poniżej.

To jest największy partyzant w Polsce! – zareagował na sytuację „Lizak”. – Najpierw Najmana, teraz Jóźwiaka…

Zobacz wywiady po konferencji Clout MMA 4:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.