Clout MMA

Dawid Załęcki wprost o karierze Wielkiego Bu. „80% jego popularności zbudował na…” [WIDEO]

Dawid Załęcki w najnowszym wywiadzie odniósł się do kariery „Wielkiego Bu”. Popularny „Crazy” otwarcie przyznaje, że większość z niej opiera się na jego nazwisku.

Patryk Masiak, podobnie jak wcześniej „Don Diego”, dopisze sobie do rekordu pojedynki z dwoma Załęckimi. Gdańszczanin pod koniec ubiegłego roku pokonał Denisa przez TKO w 2. rundzie. Już za kilkanaście dni czeka go z kolei potyczka z „Crazym” podczas Clout MMA 4.

Wszystkie walki z karty walk obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera Fortuna. Na start czeka na Ciebie znakomita oferta powitalna. Za rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawisz bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku przegranego kuponu.

Odbierz bonusy na Clout MMA 4!

TYPKURSYBUKMACHER
Dawid Załęcki wygra walkę2.70Fortuna
Patryk „Wielki Bu” Masiak wygra walkę1.40Fortuna

Dawid Załęcki o karierze Wielkiego Bu

Ojciec Denisa w rozmowie z Fansportu TV otwarcie przyznał, że Masiak swoją popularność w sieci zawdzięcza konfliktowi z „Bad Boyem”. Wszyscy kibice kojarzą go bowiem ze nazwiskiem Załęcki. Zdaniem Dawida „Wielki Bu” doskonale zdaje sobie z tego sprawę.

Sprawdź!  Kamil Minda wskazał kolejnego rywala! Chce walki w Clout MMA z Danielem Omielańczukiem [VIDEO]

– Bu buduje? Nie, Bu zbudował. To wszyscy wiedzą, to nie jest nic nienormalnego. Buła też jest świadomy tego, że 80% swojej popularności zbudował na nazwisku „Załęcki”. Nawet dziś zadałem mu pytanie: czemu w „dniu zawodnika”, gdzie to powinno być o nim, jest 80% o nas? To się uśmiechał. Zresztą, sam był świadomy tego. Jak już film zmontowali, to zdał sobie sprawę. Mówię, 10% powinno być o Załęckich, a nie 80%.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.