Armia Fight Night

Armia Fight Night 13 – karta walk. „Jasiu” z ŁKS’u Łódź zawalczy na swoim terenie!

Ponownie w hotelu DoubleTree by Hilton w Łodzi 18 czerwca odbędzie się gala Armia Fight Night 13. Na show nie zabraknie walki o tytuł mistrzowski! Emocjonująco zapowiada się również walka Jana Ciepłowskiego, który jest zagorzałym fanatykiem lokalnego klubu ŁKS Łódź. Na trybunach zasiądzie zapewne kilkuset fanów „Jasia”, którzy wspierać będę go podczas starcia z Davidem Martinikiem. Armia Fight Night 13 – karta walk. Transmisja i stream online.

Sylwester Miller spotka się w rewanżu za porażkę z AFN 11 z Oleksijem Polischuckiem. Przed nimi do klatki powróci niepokonany Norbert Daszkiewicz. Zawodnik trenujący na co dzień w WCA Fight Team spotka się z największym dotychczas wyzwaniem. Naprzeciwko Daszkiewicza stanie Kolumbijczyk, Gilber Ordoñez Huila.

Łącznie na karcie walk siedem mocno zapowiadających się pojedynków. Początek gali w sobotę, 18 czerwca o godzinie 20:30. Gala będzie transmitowana za darmo w TVP Sport. Wyniki na żywo znajdziesz na StrefaMMA.pl.

Armia Fight Night 13 – transmisja

  • Darmowa transmisja w TVP Sport od 20:30
Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - awans Gamrota, Rajewskiego i Millera. Debiuty Kowalkiewicz i Bartosińskiego

Obstaw Armia Fight Night 13 w Fortunie!

Wydarzenia gali AFN 13 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Za samą rejestrację zgarniacie 20 zł! Otwórz konto tutaj.

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji Armia Fight Night 13, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Karta walk Armia Fight Night 13

Walka wieczoru:

  • Sylwester Miller 10-5-0) vs. Oleksii Polischuck (9-3-0) – o zawakowaną Mistrzowską Szablę wagi koguciej

Pozostałe walki:

  • Norbert Daszkiewicz (4-0-0) vs. Gilber Ordoñez Huila (10-4-0)
  • Jan Ciepłowski (3-0-0) vs. Patrik Martinik (2-1-0)
  • Marcin Polita (0-1-0) vs. Jakub Dobek (0-0-0)
  • Sławomir Rawiński 3-2-0) vs. Dariusz Sierhej (1-1-0)
  • Błażej Majdan (3-4-0) vs. Kamil Czyżewski (3-2-0)
  • Sara Jóźwiak (5-2-0) vs. Klara Piętak (1-0-0)
Sprawdź!  Ranking Polskich zawodników MMA - Adrian Bartosiński wskakuje na podium, spory awans Dawida Śmiełowskiego

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.