KSW

Różalski o hejterach: „Szpilka wchodzi to gwizdy. Wychodzi to kolejka po autografy. To, kto ku*wa gwiżdże?”

Kibice w końcu po 5 latach doczekali się powrotu Marcina Różalskiego do organizacji KSW. Już w sobotę „Różal” zawalczy na gali w Toruniu.

Jego rywalem będzie legenda kickboxingu Errol Zimmerman, który ma na swoim koncie kilkadziesiąt ciężkich nokautów. Dodatkowe emocje zapewnia to, że pojedynek odbędzie się w specjalnej formule. Po raz pierwszy w historii KSW nie będzie to MMA.

Różalski i Zimmerman stoczą trzy rundy na zasadach K-1. Będą walczyć jednak w małych rękawicach, więc istnieje duża szansa, że głośny pojedynek zakończy się ciężkim nokautem.

„Różal” mocno o hejterach

Podczas czwartkowego spotkania z dziennikarzami „Różal” został zapytany o to, czy cieszy się z faktu, że już dzisiaj na ważeniu będzie miał okazję ponownie stanąć przed kibicami. Przyznał, że tak, jednak wyjaśnił, iż fani bardzo szybko potrafią zmienić się w hejterów.

– Jakby nie patrzeć, cieszę się. Tylko wiesz, jak to jest z tymi fanami. Artur Szpilka wchodzi do klatki, gwizdy. Artur wychodzi z klatki, to kolejka po autografy. To ku*wa kto gwiżdże? Ostatnio miałem przykrą sytuację. Swoimi kanałami dowiedziałem się, że jedną osobą, która wbija mi szpilkę, dokucza mi, to jest chłopak, który jeździ na wózku inwalidzkim, któremu paradoksalnie ja pomagam. Pytam go, po co to robisz? Ja ci pomagam. Bo on potrzebował atencji.

– U mnie można się wypromować, ta atencja. Nigdy tego nie zrozumiem. Ja się zastanawiam, co w was jest takiego, żeby wypowiadać się na temat ludzi, którzy nikogo nie krzywdzą, nikomu nie wadzą, robią swoje. A wy ku*rwy musicie… Ja wiem, co jest, zje*any mózg. Żeby nie było, że ja generalizowałem, chodzi o takiego, wiesz, typowy ch*j.

Kursy bukmacherskie na walkę „Różala”

Według bukmacherów dużym faworytem pojedynku na KSW 71 jest debiutujący w federacji Zimmerman. Fighter nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, ponadto Różalski będzie wyjątkowo zmotywowany, żeby jak najlepiej zaprezentować się w starciu, które może zakończyć jego karierę w sportach walki.

Sprawdź!  Szczere wyznanie Mameda! Przez wiele lat walczył z depresją: "Trwała u mnie 7 lat. Dosłownie padłem, nie chciało mi się żyć"

Całą kartę walk KSW 71 obstawisz w serwisie STSBukmacher oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 71

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.