UFC

UFC 267 z trzema walkami Polaków! Do karty dodano walkę Marcina Tybury z Alexandrem Volkovem!

Największa organizacja MMA rozpieszcza Polaków! Walką wieczoru UFC 267 jest starcie Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira, na karcie wystąpi Michał Oleksiejczuk, a teraz dodana została nowa walka: Marcin Tybura vs. Alexander Volkov!

Jak podało MMA Fighting, pojedynek Marcin Tybura vs. Alexander Volkov został dodany do październikowej gali UFC 267, która odbędzie się w Abu Dhabi. Main eventem będzie starcie o pas dywizji półciężkiej: Jan Błachowicz vs. Glover Teixeira.

Alexander Volkov będzie chciał się odbudować po porażce z Cirylem Gane z UFC Vegas 30. Francuz po tym starciu otrzymał szansę zdobycia mistrzostwa królewskiej kategorii wagowej i na UFC 265 zmierzy się z Derrickiem Lewisem. Popularny „Drago” w ostatnich 5-ciu walkach ma serię 3-2. Przegrywał jedynie przez decyzje, a przed czasem kończył Alistaira Overeema i Walta Harrisa.

Właśnie ten ostatni fighter łączy Rosjanina z „Tyburem”. Marcin w swoim ostatnim występie w oktagonie skończył Amerykanina już w pierwszej rundzie. Polak ma serię 5-ciu wygranych z rzędu, pokonując m. in. Bena Rothwella, czy Grega Hardy’ego. Po wygranej z Harrisem Marcin Tybura orzekł, że chciałby zmierzyć się z Curtisem Blaydesem lub Jairzinho Rozenstruikiem. Pojedynek z Volkovem nie brzmi jednak jak krok w tył w karierze polskiego ciężkiego.

Sprawdź!  UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 już za moment! Zobacz porównanie statystyczne bohaterów main eventu!

Źródło: MMA Fighting

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.