UFC

Mateusz Gamrot gotowy na kolejne starcie w UFC! „Dajcie mi rywala. Gillespie boi się ze mną walczyć”

Mateusz Gamrot jest gotowy na kolejne starcie w UFC. Fighter dla największej organizacji MMA na świecie stoczył już 4 pojedynki.

„Gamer” ma za sobą świetny rok. Stoczył 3 pojedynki i wszystkie starcia wygrał przed czasem. Najpierw znokautował Scotta Holtzmana, następnie poddał Jeremy’ego Stephensa i w ostatniej walce skończył Diego Ferreirę po kopnięciu kolanem w żebra.

Po pokonaniu Brazylijczyka Gamrot jaki pierwszy Polak w historii wskoczył do rankingu UFC w kategorii lekkiej. Aktualnie zajmuje 12 pozycję i jest gotowy na kolejny pojedynek, który może przybliżyć go do starcia o wymarzony tytuł.

Aktualnie Gamrot znajduje się na Florydzie, gdzie trenuje w klubie American Top Team. Ma tam okazję sparować z czołowymi zawodnikami UFC. Niedawno w ATT przygotowania do powrotu rozpoczęła także była mistrzyni Joanna Jędrzejczyk.

Fighter na swoim Twitterze zamieścił wpis, w którym nawołuje do UFC, by dali mu kolejną walkę – Wakacje na Florydzie są świetne. Jeszcze lepsza jest możliwość uczenia się, korzystając z wiedzy i doświadczenia Mike’a Browna. Dajcie mi rywala.

W komentarzu jeden z kibiców zasugerował, że Gamrot mógłby zmierzyć się z Gregorem Gillespie, który aktualnie zajmuje 10 miejsce w rankingu wagi lekkiej. W odpowiedzi Polak odpisał – Gillespie boi się ze mną walczyć.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Khamzat Chimaev wyzywa legendy! Jeden z zawodników odpowiedział!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.