FAME MMA

Don Kasjo wypadł z FAME 21! Alan Kwieciński zmierzy się z Michałem Pasternakiem

Organizacja Fame MMA podjęła bardzo szybkie kroki po zajściach na wczorajszej konferencji prasowej. Z karty sobotniej gali wypadł nie tylko Paweł Tyburski, lecz także Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Następstwem tego walka, do której miało dojść już kilka miesięcy temu.

Na ostatnim panelu konferencji przed FAME 21 spotkały się 3 pary. Tomasz Adamek i „Bandura” zgodnie z przewidywaniami mieli spokojne wymiany zdań. W dwójkach Kwieciński – „Don Kasjo” i Tyburski – Pasternak dochodziło z kolei do konfrontacji między zawodnikami, którzy nie będą ze sobą walczyć 18 maja w Gliwicach.

Alan uderzył otwartą dłonią „Wampira”, co doprowadziło do małej awantury i wyzwolenia agresywniejszej strony Michała. Kilka minut później było jeszcze bardziej gorąco. Paweł Tyburski rzucił się na „Don Kasjo”, za co został wyrzucony nie tylko z konferencji, lecz także obiektu. Nie były to jednak jedyne konsekwencje tego zajścia.

Gdzie oglądać Fame MMA? Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV.

Don Kasjo wypadł z FAME 21!

Paweł Tyburski został zdyskwalifikowany i usunięty z karty FAME 21. Wobec tego bez oponenta został Michał Pasternak, który jednak skorzystał na nieszczęściu Kasjusza. Okazało się bowiem, że „Don Kasjo” wobec ataku „Tyboriego” również nie zawalczy w ten weekend w Gliwicach.

Sprawdź!  FAME MMA 12 - CENA, PPV. Jak wykupić PPV? Karta walk, transmisja na żywo. Gdzie oglądać?

Fame MMA przed kilkoma minutami wydało oświadczenie, w którym poinformowało o przełożeniu starcia Alana z Życińskim na kolejną galę. W sobotę 18 maja zobaczymy z kolei pojedynek Kwieciński vs Pasternak.

Sędzia główny zawodów, po zapoznaniu się z dokumentacją medyczną, jednoznacznie wykluczył możliwość udziału Kasjusza Życińskiego w gali FAME 21. Władze federacji zapewnią możliwość odbycia walki „Don Kasjo” vs Alan Kwieciński na gali FAME 22. Przeciwnikiem Alana Kwiecińskiego na nadchodzącej gali będzie Michał Pasternak. Walka odbędzie się na dystansie 3 rund po 3 minuty, w formule bokserskiej w dużych rękawicach.

Alan i „Wampir” mieli się ze sobą zmierzyć już kilka miesięcy temu. Wówczas jednak kontuzja byłego gwiazdora Warsaw Shore wyeliminowała go ze starcia.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.